Pro si contra Singureni jud. Giurgiu - mica Anglie

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 27 Feb 2009 10:18

gealtu'
str plantelor nr 8, ap 28 sector 2 bucuresti, asta este adresa? 8)

Avatar utilizator
gealatu
new member
Mesaje: 7
Membru din: 26 Feb 2009 23:28

Mesaj de gealatu » 27 Feb 2009 11:54

a fost odata,eram copil...de ce?vrei sa trimiti ncs_urile alea cadou?de 20 de ani Constanta e viata mea...

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 27 Feb 2009 12:21

gealatu scrie:a fost odata,eram copil...de ce?vrei sa trimiti ncs_urile alea cadou?de 20 de ani Constanta e viata mea...
lasa vraja....ne vedem la Cercani pe 13 :lol: 8)

Avatar utilizator
gealatu
new member
Mesaje: 7
Membru din: 26 Feb 2009 23:28

Mesaj de gealatu » 27 Feb 2009 12:26

daca ne certam toata ziua nu ajungem nicaieri...
sa mor daca stiu unde e Cercani,daca vin poate ma lasi sa arunc si eu cu un ncs...
stii ca imi pace ca ai initiativa de a aduna lumea,te zbati sa vina cati mai multi...asta e ceva...

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 27 Feb 2009 13:10

gealatu scrie:daca ne certam toata ziua nu ajungem nicaieri...
sa mor daca stiu unde e Cercani,daca vin poate ma lasi sa arunc si eu cu un ncs...
stii ca imi pace ca ai initiativa de a aduna lumea,te zbati sa vina cati mai multi...asta e ceva...
smekerica care te dai, eu NU ma cert cu nimeni ca nu am nimic de impartit cu nimeni atat timp cat no' soge despre mine....si astia care tot o dau in smekerie cu mine raman doar in spatele unei tastaturi. Atat :lol:
Personal ( aviz amatorilor...) pe toti lakitza astia care se ascund dupa un nick si fac valva pe forum sa se bage si ei in seama, ii consider niste tarfe de centura , vezi luigino-vaginelo, radu.baciu( jegul asta sunt sigur ca, daca ma suna am nr lui in agenda ;-) etc....) si nu barbati.
Barbatii isi pun in profil numele adevarat si eventual un numar de telefon pt. reclamatii :lol:
AMIN si stai cumintel in banca ta.
ps- asta este CNP-ul tau? 1710627423013 8)



Si apropos de Singureni "mica anglie", sa va lamuresca tata un pic sa nu mai faceti atata valva fara rost:

Omul ala a cumparat 43 H teren arabil si printre altele si-a facut si 3 bazine artificiale pt. pescuit sportiv ( trebuie sa recunoastem ca asta cu pescuitul sportiv este una dintre cele mai profitabile afaceri la ora actuala in RO). Degeaba o mai sog cate unii ca, vezi Doamne nu le da Patronu' chitanta la bani....de parca ei daca ar avea vreo balta ar da bonuri la lume sa faca juma/juma cu Statu' :lol: )
In bazinul de 3,5 H a bagat aprox. 4 tone de crap si cteno, curand o sa bage si 10-25 bucati de peste 15kg ;-) ( a vorbit la o mare ferma piscicola din Tulcea pt asta )
Multi dintre voi vezi doamne s-au mirat ( sanki...) ca a supra populat bazinul, DAR nu se gandesc ca, regulamentul PERMITE retinerea a 5 kg / partida...deci pe o luna de pescuit "pleaca" la sacosa cateva sute de kg bune...
Si in alta ordine de idei;
1. CE va fote grija ce si cat populeaza omu' balta LUI???
2. Nu-ti convine balta si regulamentul, NU te duci si gata.

si...culmea prostiei este ca, polemica pe topicul meu, a fost inceputa de boris21, mai mult ca sigur ca ( am citit toate postarile lui de pa'ci :lol: ) in viata lui nu a prins un baboi la bila.... mai degraba miroase a "bombist" si a vazut unu de 2 cifre doar prin avatare la "baieti" :lol: :lol: :evil: da' deh'...deschidem si noi topicuri ca doar ne'a luat mami PC de ziua noastra ca am fost cumintzei si am papat tot grisuletzul....si nici n'am udat patutzu :lol: :lol: :lol:

end story :lol:
Ultima oară modificat 27 Feb 2009 14:24 de către mosharu, modificat de 3 ori în total.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 27 Feb 2009 14:07

sigur
s-a rezolvat

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 28 Feb 2009 20:53

Moshare ai o :bere: de la mine ;-)


:D :D :D

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 28 Feb 2009 23:06

Cristi, mai bine faci aici OVER 10 !!!!! :D

Ce parere are Costel Berbecaru ? :roll:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 01 Mar 2009 01:08

vladut mateianu scrie:Cristi, mai bine faci aici OVER 10 !!!!! :D

Ce parere are Costel Berbecaru ? :roll:
Stai linistit Pilhane ca nu postez de capu' meu.... ;-)
Da, asta si intentionez cu Costel, la anu' editia a 3 a OVER10 se va tine la Singureni ;-)

Scrie răspuns