Pro si contra Singureni jud. Giurgiu - mica Anglie

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 16 Feb 2009 21:47

Mosare, daca nu-s manele...tot degeaba... ;-)
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
luigino2005
junior member
Mesaje: 78
Membru din: 04 Aug 2008 18:27
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de luigino2005 » 16 Feb 2009 22:58

Canta ei ca doar de asta le da lumea banii :D
No Biiiip....No Partyyy.Imagine C&R

Avatar utilizator
Levi
veteran
Mesaje: 563
Membru din: 11 Ian 2008 01:35
Contact:

Mesaj de Levi » 17 Feb 2009 01:33

se poate opta pentru folosirea copacilor teleghidatzi ca mijloc de nadire?(ca si navomodelul) :lol:

Avatar utilizator
luigino2005
junior member
Mesaje: 78
Membru din: 04 Aug 2008 18:27
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de luigino2005 » 17 Feb 2009 06:54

Doar cu o singura conditie.Sa nu fie in perioada culesului. :mrgreen:
No Biiiip....No Partyyy.Imagine C&R

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 24 Feb 2009 08:16

dangealatu scrie:vad ca nenea maiden a mutat marea majoritate a discutiilor despre aceasta balta la "CAFENEA" cu toate ca aceasta rubrica se numeste "LOCURI DE PESCUIT;RAPORTARIetc..."si mai apare si cuvantul "discutii" mai jos,daca citesc bine.Sau poate ca lui nenea maiden nu-i place cand pescarii isi spun nemultumirile in legatura cu taxele mari practicate pe balti si cum nu vrea sa se puna rau cu anumite personaje "celebre",decide el ce si cum sa ramana scris.Dar,ce sa facem daca ne place sa fim lingai...Bravo MAIDEN,tine-o tot asa!!!

ps: cred ca ar vrea ca toata lumea sa aplaude,sa nu cumva sa spuna cineva ceva contradictoriu...Abia astept ziua cand vor fi obligati patronii de balti sa dea bonuri fiscale...si nu e departe ziua aia.Pentru ca modul in care se incaseaza banii acum reprezinta fix o infractiune(evaziune fiscala).In contabilitate intra decat bonuri fiscale si facturi,restul de chitante,foi,si alte prostii de genul asta nu inseamna nimic.
Cu respect,MAIDEN!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 24 Feb 2009 08:18

dangealatu , nu shtiu la ce te referi...asa ca nu pot decat sa te ignor....deocamdata. Continua tot in acest fel, si vom lua masuri.
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
dangealatu
new member
Mesaje: 24
Membru din: 10 Feb 2009 23:31
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de dangealatu » 25 Feb 2009 23:07

maiden scrie:dangealatu , nu shtiu la ce te referi...asa ca nu pot decat sa te ignor....deocamdata. Continua tot in acest fel, si vom lua masuri.

Hai sa iti spun la ce ma refer,asa pe intelesul tau,mai simplu...
pe topicul despre "mica anglie",din rubrica "Locuri de pescuit,raportari..." am pus si eu si alti pescari anumite discutii despre acest subiect. Bun,pana aici...
Tu,ai creat acest topic "pro si contra mica anglie" din rubrica "Cafenea" si ai mutat toate acele discutii aici...DE CE? si cred ca la intrebarea asta ti-am raspuns eu in mesajul citat de tine.Simplu...Acum intelegi la ce ma refer? sau trebuie sa iti deseneze cineva?


ps: am crezut ca discutiile sunt libere pentru toata lumea pe acest forum,dar vad ca mai mult e acceptata "caterinca" decat discutiile serioase si nu cred ca si atunci cand esti moderator iti da dreptul sa iei decizii in legatura cu postarile membrilor FARA MOTIV!!!Asteptam sa aud un motiv din partea ta,nu o AMENINTARE!!!


si cotei e la voi la tulcea,la noi se numeste lingau si lumea nu prea inghite lingaii (pentru restul membrilor,maiden mi-a trimis un mesaj privat asa sa ma "incerce") :lol: :lol: :lol: si i-am raspuns asa cum merita...
MULTI SUNT PESCARI,PUTINI PRIND PESTE!!!

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Re: .

Mesaj de maiden » 26 Feb 2009 08:26

dangealatu scrie:ha,ha,ha,ce haios...pacat ca nu are internet si cateva "bagaboante"
Asta ai scris in topicul respectiv, se poate vedea aici, mai sus. Ti se pare ca ai spus ceva constructiv, ceva bun?! Mizeria a fost mutata, cum se face de obicei, cu toata mizeria, la cafenea, la cererea initiatorului topicului. Simplu, nu?!

Ce mesaj sa te incerc ti-am trimis?! Cum sa te incerc, daca eshti virgin, sau ce ?! Ma faci sa rad imbracat!! Mare ti-e gradina Doamne!!!

Ia deseneaza-mi, am spus ca te ignor dar ti-am raspuns totusi, si vad ca nu te potoleshti. Poate vrei sa explici la ce te referi cand spui ce spui, probabil ai ceva detalii pe care eu nu le shtiu. Oricum, ai avertisment. Continua!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 26 Feb 2009 19:35

gealatule, pana la urma cine miaua mea esti mai nene.....?
dupa mecla care o aveai in avatar , esti smeker rau ;-)
o "braila" cand facem intre noi sa te vad ce sti SI pe balta...ca te Forum vad ca esti rotund rau de tot :lol:
da-mi un telefon sa o lamurim....daca te tine ;-)

Avatar utilizator
gealatu
new member
Mesaje: 7
Membru din: 26 Feb 2009 23:28

Mesaj de gealatu » 27 Feb 2009 00:06

hai ca am revenit...ca maiden a decis sa ma scoata din joc.
asa de capul lui,ca la Tulcea...na,ce vrei...tine dusmanie cu aia care nu-i aplauda prostiile...asta e nivelul...acolo,jos...
apropos,l-ai rugat tu ceva Moshare?sau chiar i-ai ordonat sa scape de mine?


Daca m-ar tine,as pescui cu doua bete si tu cu patru sau la fiecare peste prins de tine,eu sa trebuiasca sa prind doi,deci personal nu imi dau nici o sansa,daca pierd,macar sa fie onorabil,cu capul sus...
asta tine de onoare,lucru pe care vad ca unii membrii sau moderatori nu o au.Asta e,nu pun la suflet,nu toti oamenii sunt la fel...
pe Maiden o sa il aplaud de fiecare data de acum inainte ca sa fie mandru de ineptiile lui,ca altfel pune la suflet si doamne fereste sa faca dracu' vreo comotie,ca ai pus-o Moshare,costum,pantofi... si nu esti genul sa plangi ca o fata mare...

PS:aia era poza lu' fi-miu...si eu sunt "smecher" din Colentina dinainte sa vinzi tu blugi de la turci...Scuze,dar m-ai provocat si nu imi aduc aminte sa te fi jicnit personal...rog moderatorii sa ia masuri :lol: :lol:

Scrie răspuns