Exagerari (taxe la concursuri )

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 20 Feb 2009 13:59

:bere: nu-l lua in seama

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 20 Feb 2009 14:24

Atatea polemici a nascut un astfel de subiect ca imi este groaza sa-l vad deschis :x
Powered by two rods

Avatar utilizator
maryus
member
Mesaje: 163
Membru din: 31 Ian 2008 14:02

Mesaj de maryus » 20 Feb 2009 14:37

Multumesc pt sustinere. :bere:
LogiCarp Team

Avatar utilizator
roger
member
Mesaje: 178
Membru din: 04 Iun 2004 12:35
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de roger » 20 Feb 2009 14:56

incercati sa vedeti subiectul si asa.
sunt oameni care traiesc din asta.nu neaparat din taxele de concurs.din toata industria.caci este o industrie.acum si in Romania.magazine,nada,echipament,retete minune,lapte de cuc,etc.
cine traieste din asta este mai putin interesat de pescuitul ocazional unde bei o bere si-l lasi sa mai ia fir.banii grei sunt in concursuri.cu cat mai multe,cu atat mai bine.cu mici exceptii[gen se comanda nada afara cu 2 saptamani inainte de concurs] totul se cumpara de la intern.faceti un sondaj pe site cu intrebarea cat va costa nada la un concurs.sa vedeti sume.
altfel,cu atatea concursuri pe metru patrat,se poate sa fi devenit o tara de sportivi vanitosi gata oricand sa se ia la intrecere la dus galeata de gunoi in aplauzele pensionarilor de la ferestre.

Avatar utilizator
Brie
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 15 Feb 2009 14:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Brie » 22 Feb 2009 20:49

Ok...m'am lamurit...vad ca nu este luat in serios topicul meu....imi cer scuze ca l'am deschis FIR INTINS la toti

Avatar utilizator
semoa
new member
Mesaje: 19
Membru din: 20 Feb 2009 09:14

Mesaj de semoa » 23 Feb 2009 08:30

Brie scrie:Ok...m'am lamurit...vad ca nu este luat in serios topicul meu....imi cer scuze ca l'am deschis FIR INTINS la toti
iom cer scuze cam intrat
sex inda bici

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 04 Mar 2009 03:19

semoa scrie:
Brie scrie:Ok...m'am lamurit...vad ca nu este luat in serios topicul meu....imi cer scuze ca l'am deschis FIR INTINS la toti
iom cer scuze cam intrat
tiganasule,esti mai titrat si mai literat decat multi altii care "numai pot"de scris prostii si care trebuie sa "i-a ceva "ca sa ajunga macar in clasa a patra."A-ti face bine societati ",unde sa poti socializa cu oameni cat de cat educati este o problema,altfel "va-ti tavali",prin bube ,mucegaiuri si noroi toata viata.Eu unul cred ca esti tigan romanizat al dracului de bine,cu ochii albastri iar in poza este de fapt o matusa tamara,travesty.Tigan cu doi de "R"nu esti nicidecum.Asa ca pana vine caldura si iesi cu centurYoanele la apa da-i bataie cu stilul tau si asa cum ati spune si numele fii tu.Cu respect !
PS---sa nu cumva sa pleci ca-n cantecul cu salcioara,cioara,zboara!

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 04 Mar 2009 08:22

filica, eshti offtopic si ...te si inseli amarnic !!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 04 Mar 2009 17:41

maiden scrie:filica, eshti offtopic si ...te si inseli amarnic !!
sorry pt of topic.este de la cafea.Ma credeam in cafenea.Nu se va mai intampla!iertaree....In nemernicia mea ,ca un caine turbat un tigan m-a inselat ......Amarnic! :cry:

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 04 Mar 2009 18:53

:lol: :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Scrie răspuns