Exagerari (taxe la concursuri )

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 06 Mar 2009 10:29

Mihai B scrie:Off topic cu scuzele de rigoare. Oameni buni, se vede cu ochiul liber ca acest semoa e un user care face caterinca buna. Ce aveti cu el? E baiat stilat de altfel, iar poza aia nu inseamna ca e a lui neaparat. Bravo semoa...baga mare...fa atmosfera aici :-) Realitatea poate fi alta.
Da bre , da nu vezi ca incurca poetii si baga lumea in conflict ! ...io zic c-a tras prea tare din vaporii de plumb ...din Lacustra lu Bacovia ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 06 Mar 2009 19:46

nu "semoa"incurca poetii,ci aia care se cred poeti se incurca intre ei.Ia ganditi-va cum se spune in franceza "sunt eu".----este el ,un user care stie bine ce face si ai place postura de clovn,ai place sa destinda lumea pe criza asta.Indiferent cine si ce (tigan,ungur ,roman,.......) scrie fain de te ia cu rasete cu sughit.Mai are si placerea sa se amuze de incoerenta si greselile grave gramaticale ale unora dintre useri.Stie sa stea si cu "sex-ul"in "bici"care suna a plaja pentru unii dar si a curva sau catea pt altii.asa ca "semoa"de la un internet-cafe sau de pe computerul unui amic se distreaza copios pana trece de tot anotimpul rece si o taie pe balta.PAREREA MEA! :lol:

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 07 Mar 2009 19:27

E un stil original , sa recunoastem ca e si amuzant .
Mie-mi place , are demnitatea lui :P sa nu primeasca BANi , cere si el o amarata de pluta pt. stiuca de la pescari de crap ...care e problema ?
La varsta lui probabil halaripu e o chestie prea grea :lol: :lol: :lol:

@ ,, puril ''

Spunemi mancatias unde satile trimit pe plute ? :D

PS Chestia cu off topic sa o mai trecem cu vederea...e iarna chiar daca nu e decembre' . Filica , a dracu' sa fiu daca asta nu-i Bacovia get beget :lol:

nimitz
junior member
Mesaje: 96
Membru din: 24 Ian 2009 11:39
Localitate: Baile Felix
Contact:

semoa

Mesaj de nimitz » 07 Mar 2009 23:12

Nu va lasati inselati de limbajul lui semoa e un tip doxat si probabil se distreaza bine in fiecare dimineata la locul de munca pana-si bea cafeaua (toate postarile lui apar intre ora 8,20-9,00)iscand polemici pe forum.Tipul e in mod cert pescar ca stie cam multe iar la capitolul cultura generala sta bine daca stie de exemplu ca avionul de baza pe portavionul Nimitz(pseudonimul meu) e f-14 tomcat (vazi topicul ,caut scule,)si pe deasupra a auzit si de Bacovia iar semnatura lui face toti banii .Oricum stati linistiti ca are el pritenii lui...

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 08 Mar 2009 00:06

Draga Tirpitz , ( scuzama dar niciodata nam facut diferenta intre un portavion si o nava de lupta ) , erai mai amuzant inainte ;-)
PS. Daca nu ai citit cartea , ti-o trimit cu un dans la usa cortului :lol:

nimitz
junior member
Mesaje: 96
Membru din: 24 Ian 2009 11:39
Localitate: Baile Felix
Contact:

scuze

Mesaj de nimitz » 08 Mar 2009 22:50

florincj scrie:Draga Tirpitz , ( scuzama dar niciodata nam facut diferenta intre un portavion si o nava de lupta ) , erai mai amuzant inainte ;-)
PS. Daca nu ai citit cartea , ti-o trimit cu un dans la usa cortului :lol:
hai c-am avansat de la sumarinu' lui semoa la cuirasat da tot atins de plumbu lu' bacovia sant si va rog sa ni-mi luati pseudonimul in deradare ca -s mai novice in sportu asta si am vazut ca se poarta denumiri d-astea mai razboinice (plumb torpedo,rod pod katyusa etc.)
oricum multumesc de propunerea cu cartea dansu' cu alta ocazie ca mie imi place mai mult pasu de gasca

Scrie răspuns