topic semoa

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 09 Mar 2009 21:43

ie' clar...ai baut apa dupa fratele semoa :lol: :lol:

nimitz
junior member
Mesaje: 96
Membru din: 24 Ian 2009 11:39
Localitate: Baile Felix
Contact:

Mesaj de nimitz » 09 Mar 2009 22:38

scuzatima domnu mosharu'da la noi la bihor nimeni nu dea apa numa aia bolnavi si eu nus da apa am baut doar din bazin la strand cand eram mic si nu stiam sa inot si am facut fobie de apa asa ca la ultima partida de pescuit sa rupt firu si am perdut racheta aia scumpa de la firma koarda in mijlocu baltii da lam legat pe copil cu firu si lam aruncat tot cu bota aia mai tare dei zice spod sia recuperato ca lui nu ie frica de apa.sa stiti ca cu firma se bombe funebre merge bine ca am luat o duba second din germania si pe ea era scrisa o reclama ceva cu dhl si cum nam avut bani sa o vopsesc am scris cu spreiu fosforescent deasupra reclama firmei care suna asa(eu am facuto),,cu noi direct in rai ''si de atunci comenzile au inceput sa creasca si acuma lucram cu plata in avans.daca ne merge bine mam hotarat sa iau si un bat de ala martor (cred)si o sa am scule de concurs
PS cu cea ramas in sprei am facut bile dealea plutitoare din pufuletii copilului si leam dat cu el si arata meserias ca se vad ca farul din alexandrion da tre sa le pazim de fiimea care vrea sasi faca margele din ele ca sa se dea mare la liceu

Scrie răspuns