Alege-ţi preşedintele!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 08 Dec 2009 23:14

[quote="exclusiv"]am fost cumparati cu doi pesti!!!
DOI pesti intr-o sacosa portocalie!!!(macrou)
si asta in ARDEAL,unde credeam ca oamenii au coloana vertebrala

Eu cred ca te grabesti sa apesi pe taste!!!!!Pina una alta,nu am vazut sau auzit prin zona(ARDEAL)sa se fi cumparat ceva,ba mai mult eu m-am trezit in posta in dimineata zilei de luni cu o icoana si multumiri din partea lui Geoana!!!Acum,ca asa se pare(ca nimic nu-i sigur) ca in zona de Ardeal a iesit mai bine Base,e altceva....S-ar putea ca unii de aici sa-si aduca aminte de cei 12 ani de PSD...S-ar putea ca unii sa concluzioneze: decit grupuri de interese din spatele prostanacului mai bine un ''mic dictator''....Insa nu concluziona despre ardeleni pt ca nu poti sa stii in ce parte stai!!!Si daca vrei sa jignesti pe cineva,te rog sa o faci cu Geoana sau Basescu(ca-s obisnuiti) si NU pe alti oameni!Si nu pe un forum pescarec..Sint cele de politica pe care poti sa-ti exprimi parerile ''liberale''!!
it's nice to be important,but is more important to be nice

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 08 Dec 2009 23:19

exclusiv scrie:eee,atunci retine ca eu nu l-am votat pe Geoana,am votat impotriva lui Basescu
daaa,au votat pensionarii care erau in vizita la rude :lol:
hai ca asta mi-a placut
si eu am creierul spalat
asta e. problema ta. fiecare voteaza cu cine ii dicteaza constiintza si cu cine crede ca il reprezinta!
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

exclusiv
member
Mesaje: 100
Membru din: 13 Mar 2009 00:06

Mesaj de exclusiv » 08 Dec 2009 23:24

@rudu35
1.Nu am jignit pe nimeni.
2.Aici e "cafenea" adica discutii diverse despre orice si cred ca trebuia sa citesti numele topicului.
3.Daca preferi un "mic dictator" sa fii sanatos,eu nu inghit asa ceva pt ca unul mic poate deveni repede mare, mai repede decat deschizii tu ochii
4.cred ca tie ti-au placut aia doi pesti :oops: :lol:

exclusiv
member
Mesaje: 100
Membru din: 13 Mar 2009 00:06

Mesaj de exclusiv » 08 Dec 2009 23:32

toata lumea a vazut la stiri cum plase de la PD-L erau impartite la portile oamenilor,in ele fiind doi pesti congelati

daca eram pe moarte si stiam ca daca il votez pe Basescu scap si tot nu o faceam cand am vazut asta

la asta m-am referit cand am vorbit de coloana vertebrala

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 08 Dec 2009 23:39

exclusiv scrie:@rudu35
1.Nu am jignit pe nimeni.
2.Aici e "cafenea" adica discutii diverse despre orice si cred ca trebuia sa citesti numele topicului.
3.Daca preferi un "mic dictator" sa fii sanatos,eu nu inghit asa ceva pt ca unul mic poate deveni repede mare, mai repede decat deschizii tu ochii
4.cred ca tie ti-au placut aia doi pesti :oops:
Prietene,nu te-am citat degeaba si nu interveneam daca numa simteam jignit de afirmatia ta!Nu mai socotim ca ai jignit si ''ceva '' oameni care au adus in tara mai multi bani decit putem noi doi numara!Asa e,cafenea,dar in limita bunului simt(dar se poate ca unele limite sa iese din STAS).In ceea ce priveste preferinta mea politica,e DOAR problema mea cum si a ta e!Si da,sint un mare mincator de pesti....cine stie,cunoaste!!Mai ales de mocaciuni!Dar,ca final,IGPR detine AZI 62% din plingeri in zona de Muntenia si Dobrogea(for you !!).DACA TU CREZI CA LEGEA PUMNULUI IN GURA FUNCTIONEAZA IN TARA ASTA,atunci ai dreptate...trebuia sa iasa Geoana!
it's nice to be important,but is more important to be nice

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 08 Dec 2009 23:42

exclusiv scrie:@rudu35
1.Nu am jignit pe ....:
A ,si dai si un miel! Ca tot imi plac mocaciunile si poate te votez!
it's nice to be important,but is more important to be nice

exclusiv
member
Mesaje: 100
Membru din: 13 Mar 2009 00:06

Mesaj de exclusiv » 08 Dec 2009 23:45

eu stiam ca legea pumnului in gura e aplicata de micii dictatori
te cam contrazici in afirmatii,stimabile
si de unde si pana unde impui tu limite si stasuri?
eu sunt foarte sigur ca nu am intrecut nici o limita si pe acesta cale rog orice moderator sa verifice
de unde si pana unde verifici tu?

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 08 Dec 2009 23:50

campania electorala a trecut.frstarile se pot manifasta la sediile partidelor sau la birtu comunal.aici e un forum de pescuit.daca geoana este pescar spunene si noua sa il plingem impreuna .daca nu mai bine posteaza la bancuri ,ca tehnici si tactici nu am vazut sa ai multe posturi
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 08 Dec 2009 23:53

Asa sa faca moderatorii!
CITAT':'si ii mai vad si p-aia din diaspora cum ii dau 80% din voturi
de ce nu vin ei sa stea aici daca vor sa voteze,sa decida ei pentru altii?
nu am nimic cu ei,dar i-as fi pus sa se urce in avion sa vina sa voteze aici daca ii f..e grija asa de tare''

Pina una alta,te salut si putem continua (daca doresti) pe privat!
Respecte!
it's nice to be important,but is more important to be nice

exclusiv
member
Mesaje: 100
Membru din: 13 Mar 2009 00:06

Mesaj de exclusiv » 08 Dec 2009 23:53

@florinw
ce sa spun,sa intreb despre tehnici si tactici sau sa dau sfaturi?spune-mi tu ce sa fac
@radu35
ia sa vedem ce gasesc moderatorii asa rau in citatul mentionat de tine
e doar o parere si sunt sigur ca nu am jignit sau atacat pe nimeni personal,am vorbit in general
ii rog sa verifice
aceste topicuri sunt special facute ca mai multi useri sa participe la dezbateri,in privat vorbim doar daca e ceva ce ne priveste personal doar pe noi doi
Ultima oară modificat 09 Dec 2009 00:05 de către exclusiv, modificat de 2 ori în total.

Scrie răspuns