Alege-ţi preşedintele!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
exclusiv
member
Mesaje: 100
Membru din: 13 Mar 2009 00:06

Mesaj de exclusiv » 06 Dec 2009 04:48

pentru intrebarea "Unde ai fost azi-noapte si ce ati vorbit?" Basescu merita spanzurat.Punct.
Cred ca putini de aici au fost luati la intrebari de un securist in urma cu vreo 20-25 de ani.
Daca s-ar fi intamplat lucrul asta,credeti-ma stimati domni,astazi il scuipati pe Basescu doar pentru acea intrebare.
Si ma bucur ca a pus intrebarea pentru ca adevarata fata a omului se vede in situatiile critice.
Si din cauza lui am ajuns sa fim reprezentati in Parlamentul European de o fitoasa de la Bamboo si de un incult parvenit.
Ce poate multa lume sa spuna despre noi e ca ne meritam soarta pentru ca suntem o natie care doar se vaita in loc sa ia atitudine.
Ma bucur asa tare ca am familie in strainatate pentru ca daca se impute treaba imi va fi mila de cei ce nu au posibilitatea sa plece pentru o paine mai alba,cei carora le place sa fie pusi "capra" si regulati violent.
Sunt multi cei care au confundat persoanele cand vine vorba de atitudine comunista.
"UNDE AI FOST ASEARA SI CE ATI VORBIT?" mai lipsea scaunul si lampa,o foaie si un pix.

ps. sunt sigur ca putina lume va intelege

Tugui ginel
junior member
Mesaje: 48
Membru din: 10 Mar 2008 10:41

Mesaj de Tugui ginel » 06 Dec 2009 09:08

cred ca tu nu ai inteles nimic din toata confruntarea,pacat.

Neamtul
maniac
Mesaje: 1052
Membru din: 08 Feb 2009 18:56
Localitate: Timis

Mesaj de Neamtul » 06 Dec 2009 10:31

Eu cred ca tu nu ai inteles.

Votati linistiti PDL-ul si o sa vedeti ca vor pune mana pe toata tara iar democratia lor se va transforma intr-un capitalism crud care nu va va mai lasa sa respirati fara sa platiti taxa pentru asta.

Ce-a facut Basescu asta de il sustineti atata?! :shock:Ce-a facut PDL-ul de il apreciati atat de mult?! :evil:
Raspunsul e:UN C-C-T IN PLOAIE!!!
Asa-i romanul,e furat de toata lumea dar el ii aplauda pe hoti si mincinosi.
Ma bucur ca nu ma numar printre cei care se lasa cumparati cu un cozonac inainte de alegeri.
MI-E SCARBA DE PDL SI DE ACTUALUL PRESEDINTE!

Credeti ca in spatele PDL-ului nu sunt oameni cu interese personale? :lol:
Stati linistiti ca PDL-ul e cea mai mare adunatura de mafioti,hoti si oameni inculti.
Bine ca suntem reprezentati international de-o tarfa si de-o oaie.Asa ne trebuie,ne meritam soarta!
Vad ca sunt multi carora le place sa fie mintiti din nou si aplauda la promisiunile chiorului.Pai voi inca nu ati invatat din greselile facute in trecut?! :-? :oops: :x Iar va lasati prostiti?!
Sa vedeti voi ce o sa va injure copiii vostri peste cativa ani cand vor constata ca nu au unde sa lucreze si ca nu au bani sa fuga vara pana la mare si ca nu au bani sa-si plateasca taxele si impozitele,care au crescut si vor creste la infinit.
Toata lumea stie cum a ajuns PDL-ul in turul II,cu mult noroc si au furat cu carul!
Politica e un joc pe care nu oricine stie sa-l joace cu succes iar PDL-ul e repetent la acest capitol.Ei sunt inca la putere pentru ca exista multi lingai in tara asta si multi flamanzi care vor si ei un Q7.
Cat despre ceea ce s-a petrecut la Timisoara...RUSINE TIMISOARA,va-ti facut de ras in toata tara.Au fost si oameni de la mine din sat acolo si dupa actiunea violenta a PDL-ului multi si-au schimbat parerea despre acest partid.Astfel de manifestari necontrolate arata adevarata fata a PDL-ului!Un partid periculos,care la nevoie devine violent cand se vede atacat,un partid intolerant care nu accepta alta parere decat a lor.Stiti cu care partid seamana?Da,exact!Cu partidul COMUNIST!!!

PS:Ce-i cu reclama aia anti-PSD aici pe forum?!Ce,si aici au patruns deja ideile lor comunismo-capitaliste?!
Eu nu vreau un presedinte jucator!Vreau un presedinte care e capabil sa conduca tara,iar marinarul si gasca lui portocalie au dat-o in bara rau de tot.Oricum va castiga "partidul democrat" ca exista multi prosti in tara care sa-l voteze.Am vazut-o si azi dimineata cand am fost sa pun si eu stampila.

Va doresc un sincer"Sa traiti bine!" si pentru urmatorii 5 ani...daca o sa mai traiti. :roll:

JOS BASESCU!JOS PDL!
V-ati batut joc destul de tara asta.Ne-am saturat de voi si minciunile voastre.Ati demonstrat ca sunteti incapabili,acum ce mai vreti?Mergeti dreaqului cu politica voastra de 2 lei si lasati oameni mai capabili macar sa incerce sa repare ce ati stricat voi in ultimii ani!!

Tara lu' Papura-Voda....
Pescuitul este o arta...dar si un hobby foarte scump.

Avatar utilizator
a_c_s
new member
Mesaje: 7
Membru din: 31 Aug 2009 16:38
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de a_c_s » 06 Dec 2009 11:46

@neamtul
,,Bine ca suntem reprezentati international de-o tarfa si de-o oaie.Asa ne trebuie,ne meritam soarta!"
Fiind democratie ,iti respect convingerile poltice,dar ce scrii tu aici este NESIMTIRE si ne faci de ris
Cu stima ,dar nu pentru tine

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 06 Dec 2009 11:49

@Neamtul
Esti prea tinar pt a ne da sfaturi politice,prea naiv pt asemenea exercitiu,prea 'verde' pt a 'mirosi'....Ca atare,ai circumstante atenuante pt postarea ta! Lasa oamenii sa decida daca merg la vot sau nu,daca voteaza cu unul care conduce singur sau cu unul care este condus.....Mai presus insa de toate,accepta si o alta opinie!Bine nu va fi,indiferent de rezultat,insa....sintem contemporani!
Sa fim noi!!!
it's nice to be important,but is more important to be nice

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 06 Dec 2009 19:34

@Neamtu
Nu poti sa dai tu un verdict,de genul ala Timisoarei .Cand mie imi fluierau gloantele pe la urechi,tu probabil erai inca pe uretra.Asa ca nu ai de unde sa stii cum s-a facut rost de democratia asta pe care tu o vinzi PSD-ului.Si in tot timpul asta de la revolutie incoace,cand noi cei care sufeream deceptie dupa deceptie,tu te jucai cu puta in nisip si acum crezi ca poti sa ne dai lectii despre onoare,democratie,alegeri si sa dai note primului oras liber din Romania.O sa pun lincul ,asta pe Banatul sa vada si oamenii de acolo care te-au primit asa de bine,cam ce parere ai tu despre Timisoara si locuitorii ei.
Team Select Bait Romania

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 06 Dec 2009 19:51

marius.tim scrie:@Neamtu
Nu poti sa dai tu un verdict,de genul ala Timisoarei .Cand mie imi fluierau gloantele pe la urechi,tu probabil erai inca pe uretra.Asa ca nu ai de unde sa stii cum s-a facut rost de democratia asta pe care tu o vinzi PSD-ului.Si in tot timpul asta de la revolutie incoace,cand noi cei care sufeream deceptie dupa deceptie,tu te jucai cu puta in nisip si acum crezi ca poti sa ne dai lectii despre onoare,democratie,alegeri si sa dai note primului oras liber din Romania.O sa pun lincul ,asta pe Banatul sa vada si oamenii de acolo care te-au primit asa de bine,cam ce parere ai tu despre Timisoara si locuitorii ei.
Lasa-l bre ,ca-i tanar...peste 5 ani o sa-si bage si-o sa-si scoata in si din gura lui Geoana ...ho hoo hooooo !!! :lol: :lol: :lol:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

alex24
senior member
Mesaje: 401
Membru din: 29 Ian 2009 14:58
Localitate: bucuresti

Mesaj de alex24 » 06 Dec 2009 21:06

GEOANA 51.20%


BASE 48.80%
Ultima oară modificat 06 Dec 2009 21:35 de către alex24, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 06 Dec 2009 21:08

Popei n-a gasit spanac...n-a facut nici o minune ...deci... e OUT ! :roll:
Urmeaza 5 ani de prostaneala cu tov. Gioana & madame Crina ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
zfcristian
senior member
Mesaje: 387
Membru din: 01 Iul 2009 21:01
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zfcristian » 06 Dec 2009 21:18

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Crap.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi

Scrie răspuns