Cateva iesiri f reusite la pescuit sezonul 2010_2011

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Jonny Leordean » 24 Feb 2011 23:42

http://www.youtube.com/watch?v=Nz_Aat_uGH8 doresc la toti asa partide si fire intinse cel putin cum am avut eu anul trecut !

http://www.youtube.com/watch?v=CcBI4OyndOE

aici si unul dintre cei mai frumosi crapi prinsi anul trecut 22+!

Bafta tuturor !
Jonny Leordean
member

Mesajde ochirosii » 25 Feb 2011 14:50

Mes felicitation Jonny :-) si la mai mare ! Abbaye e cunoscut ca un lac foarte dificil ! Poate ne vom intalni la o partida :-) ,nu am decat 300 km pana la Paris ,in aprilie ai ceva de facut? Eu am programata o partida in Franta la 300 km de Paris,Chateauroux ! Daca ai timp si chef ........ ;-)
ochirosii
veteran

Mesajde Jonny Leordean » 25 Feb 2011 22:09

ochirosii scrie:Mes felicitation Jonny :-) si la mai mare ! Abbaye e cunoscut ca un lac foarte dificil ! Poate ne vom intalni la o partida :-) ,nu am decat 300 km pana la Paris ,in aprilie ai ceva de facut? Eu am programata o partida in Franta la 300 km de Paris,Chateauroux ! Daca ai timp si chef ........ ;-)
pai pe aprilie in afara de munca nu am nimic programat ( in afara concursului de crap de pe data de 22-24 aprilie pe etang de rouillard) doar munca ; da de la munca se rezolva nu e problema... oricum kne esti prin zona vb si normal k facem o iesire la un crap.. cu toata placerea ;)
Jonny Leordean
member

Înapoi la Discutii generale