"Belgianu"cucereste Franta!!!

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Jonny Leordean » 26 Apr 2012 22:52

razvane , anul asta ce ai de gand? te lasi mai prejos? daca ne ajuta si vremea si nu intra inca la depus in 2a saptamani o sa ne cam facem de cap acolo,daca nu mai bine macar ca anul trecut :P ceva info ai gasit? se prinde bine sau inca is amortiti la ce vreme am avut in ultimul timp...
Emotion, passion, la peche c'est tous ça
Imagine
Joo Carp Team - 0637872536
Jonny Leordean
member

Mesajde Cucu Ionel » 27 Apr 2012 13:49

Razvan deja a facut ceva ravagii anu' asta, uite aici http://www.forum.banatul.eu/viewtopic.p ... 4&start=45
:lol:
Fir intins tuturor celor ce-si doresc acest lucru
Cucu Ionel
senior member

Mesajde Jonny Leordean » 27 Apr 2012 18:36

Cucu Ionel scrie:Razvan deja a facut ceva ravagii anu' asta, uite aici http://www.forum.banatul.eu/viewtopic.p ... 4&start=45
:lol:
am vazut partida imediat dupa ce a postat, insa cred ca asta care urmeaza acum o sa fie si mai periculoasa, ramane de vazut... :mrgreen:
Imagine
Jonny Leordean
member

Mesajde ochirosii » 30 Apr 2012 17:09

Jonny Leordean scrie:razvane , anul asta ce ai de gand? te lasi mai prejos? daca ne ajuta si vremea si nu intra inca la depus in 2a saptamani o sa ne cam facem de cap acolo,daca nu mai bine macar ca anul trecut :P ceva info ai gasit? se prinde bine sau inca is amortiti la ce vreme am avut in ultimul timp...

Salut,scz pt intarzierea raspunsului dar foarte rar ca mai intru p'aci :) .Raspunsul la intrebarea ta e simplu,merg la balta ca intotdeauna cu motou-l,ori merge bine si prind ori ma odihnesc :-) ,nu caut sa ma stresez nici odata. 8) Noutati am ,chiar proaspete.Peste se prinde pe tot lacul ,de pe locul unde merg eu au luat 4 bucati deja de 20+ cu 24.9 cel mai mare si undeva pe la mijlocul lacului chiar si un 28 kg ,numa ce-am vb cu patronul la tel si mi-a spus ca in total au iesit 26 de pesti de 20+ de sap trecuta si pana azi ,cu depusul inca nu au de gand pt ca e vremea de r a h a t si instabila si asa se pare ca o sa fie si sap viitoare cand vom merge (yessssss) :mrgreen: ,de mult am urmarit perioada asta cu rezervatul locului cand se apropie timpul sa depuna ,pestii is grashi acum de pleznesc .....
Ca anul trecut nu cred ca o sa fie cu 100 si de runuri ,pt asta trebuie timp frumos si stabil ,acea sesiune va ramane mult timp in memoria mea :roll:
ochirosii
veteran

Mesajde Jonny Leordean » 01 Mai 2012 22:22

Am vazut ca si saptamana viitoare se strica vremea o sa fie f instabila, insa daca timpul nu tine cu noi ,macar pesti....ramane de vazut, ne mai auzim pe balta, noi de sambata dimineata suntem acolo.
Imagine
Jonny Leordean
member

Anterior

Înapoi la Discutii generale