dril crap

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde cipiciupi » 11 Aug 2011 09:36

Darius_Tm scrie:Omul isi bate joc de noi.Nu stie cum sa aiba mai multe vizualizari pe youtube si face pe prostul.Daca avea putin creier, nu posta asa ceva pe youtube, ca se face de rusine.Mai un pic si cadea in apa cu tot cu lanseta.Ala cu minciogul, alt destept.Se agitau de parca trebuiau sa scoata un magar din apa...nu un amarat de peste.Intr-un drill nu iti trebuie forta si iti trebuie tehnica si rabdare.Ei nu au reusit sa puna crapul pe saltea, dar stiu ca a avut 10 kg.

revin cu lamuriri ca sa fiu inteles de toata lumea. eram pe balta cind am vazut drilul celor 2 pescari. doar am filmat faza pt ca ma amuza comicul ei.erau peste 20 de pescari care se uitau ca la urs si comentau. faptul ca baietii erau depasiti de situatie si ca pescuiau cu clopotei nu trebuie sa va faca sa fiti acizi si destepti. am propus o discutie despre dril si tehnica pt a ne feri de astfel de situatii. daca sunteti in stare sa aveti un limbaj civilizat dati va rog curs discutiilor.
cipiciupi
new member

Anterior

Înapoi la Discutii generale