Cu si despre crap - PVTV

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde PVTV » 16 Mar 2012 11:23

Imagine

Prima zi de targ, primii vizitatori, primele produse vandute. Multe. Asta si pentru ca se gasesc de toate. Chiar daca in corturi a fost un pic cam frig la primele ore ale diminetii, pescarii au dat buzna printre standuri. La fel am facut si noi si iata cateva din produsele care ne-au atras atentia.

Reporter prin targ – prima zi
PVTV
junior member

Mesajde PVTV » 18 Mar 2012 07:57

PVTV
junior member

Mesajde PVTV » 18 Mar 2012 09:56

PVTV
junior member

Mesajde mctzoana » 20 Mar 2012 10:12

Sunt o pescarita amatoare si recunosc ca prefer crapul sa-l mananc decat sa-l prind
mctzoana
new member

Mesajde PVTV » 25 Mar 2012 08:14

PVTV
junior member

Mesajde PVTV » 28 Mar 2012 06:06

Imagine

Din pacare sau poate din fericire se intampla sa avem partide de pescuit care se termina fara peste sau cu putin peste in juvelnic. Spun din fericire pentru ca acestea sunt partidele care ne fac sa ne concentram mai mult, sa pescuim mai atent in cautarea marii capturi. Sunt insa si partide care se termina cu Happy End. Asa a fost una din partidele noastre de la sfarsitul anului trecut, cand Sorin Rudeanu si Andrei Vladeanu au pescuit pe incintele de la Ultima Frontiera.

Happy End cu crapi
PVTV
junior member

Mesajde florin_shopy » 29 Mar 2012 12:54

Salut PVTV! O mica problema referitoare la PVTV live, si anume: la toate emisiunile, coloana sonora e mult mai tare (ca si nivel al sunetului deci) fata de vocile oamenilor, de multe ori e chiar deranjant! Probabil majoritatea celor ce privesc si asculta pe boxe de calculator nu sesizeaza prea tare, insa cei care avem sunetul trecut prin amplificator si boxe, e deranjant, necesitand de multe ori ca atunci cand intra coloana sonora, muzica, sa reduc volumul, pentru ca atunci cand se vorbeste, sa dau mai tare si operatia se repeta mereu... Poate puneti o vorba la sunetist, sau la cel care face montajul, sa lase nivelul muzicii mai jos... Sper ca nu am deranjat cu mica mea problema, insa intamplator lucrez si eu in domeniul sunetului, si probabil sesizez mai repede un mixaj corect!
Multumesc pentru atentie!
florin_shopy
member

Mesajde mariageorgescu66 » 31 Mar 2012 09:43

Imi place sa merg la pescuit, dar nu sunt o impatimita, in schimb imi place foarte mult sa mananc crap
mariageorgescu66
new member

Mesajde mariageorgescu66 » 31 Mar 2012 09:55

Imi place sa merg la pescuit, dar nu sunt o impatimita, in schimb imi place foarte mult sa mananc crap
mariageorgescu66
new member

Mesajde PVTV » 01 Apr 2012 08:23

NOUTATI DE LA CORBU

Imagine

Au mai ramas 47 de zile pana cand pe lacul mare de la Corbu se va desfasura a 11-cea editia a concursului organizat de catre Rig Service, dar primul care se desfasoara pe lacul mare. Lucrarile pe lac sunt in plina desfasurare, asa cum sunt si popularile pe care aministratorii lacului le-au promis. De aceasta data este vorba de pestii care se aflau in bazinul de 14 ha si care acum si-au schimbat domiciliul si s-au mutat in lacul mare.
PVTV
junior member

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Discutii generale