Urgent

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Jonny - Leordean » 10 Dec 2011 19:42

Imi pare rau ca trebuie sa postez acest mesaj aici, in acesta rubrica , insa in doua saptamani nu s-a ,, obosit" niciun moderator sa rezolve problema sau macar sa-mi raspunda la mesajul meu postat in rubrica Utile si nici Dan desi i-am trimis prv etc etc... deci repostez :

Cu acest mesaj vreau sa ma adresez moderatorilor sau adminilor acestui site. Contul de pe care scriu acest mesaj este contul meu vechi, nu am mai intrat de foarte mult timp pe el pana am intalnit aceasta problema. Am un alt cont ,, Jonny Leordean" un cont de pe care am lasat majoritatea postarilor mele pe acest site, insa acum am intampinat o problema la logare.Parola mea nu mai e valabila, nu mai ma lasa sa ma autentific cu ea, iar adresa de email pe care a fost facut acest cont a fost stearsa , nu am intrat demult pe ea. De aceea vreau daca se poate sa imi trimiteti o alta parola pt acest cont si sa schimbati adresa de email al vechiului cont cu cea de pe acest cont de pe care scriu acest mesaj.
adica:

contul meu sa fie : Jonny Leordean
email : jonny.leordean@yahoo.com

ms mult de intelegere

ps , am nevoie cat mai urgent de rezolvare pt ca am niste mesaje private acolo de care am mare nevoie acum, si datorita situatiei nu le pot accesa. Numai bn!
C&R mon frère ;)
Jonny - Leordean
new member

Mesajde tudor oprescu » 12 Dec 2011 09:42

Moderatorii nu au acces la panoul de administratie. Asa ca nu pot face numic pentru tine.
Un moderator nu poate decat sa stearga, sa modifice sau sa mute mesaje. Nimic mai mult.
tudor oprescu
Moderator

Mesajde danr » 12 Dec 2011 17:47

da-mi pe mp ce parola vrei sa ai si o sa ti-l fac
danr
Site Admin

Înapoi la Discutii generale