pot pescui la barajul ighis medias?

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde aleco » 11 Mar 2012 00:14

mi sa spus de la asociatie de la mine ca se poate, cica merge pe principiul de reciprocitate, eu pot pescui acolo iar cei de acolo pot pescui pe la noi, nu stiu ce sa mai cred. sincer nu vreau sa ajung pe balta si sa am probleme,nu am mai fost niciodata acolo dar am auzit ca este o balta buna si as vrea sa merg
Ultima oară modificat de aleco pe 11 Mar 2012 09:02, modificat de 2 ori în total.
aleco
new member

Mesajde boris21 » 11 Mar 2012 07:11

aleco scrie:sunt din mures si am permis de pescuit vizat pe 2012, pot pescui la baraj in medias cu acesta?

NU!!!
il prinzi dar scapa
boris21
member

Mesajde boris21 » 12 Mar 2012 07:25

aleco scrie:mi sa spus de la asociatie de la mine ca se poate, cica merge pe principiul de reciprocitate, eu pot pescui acolo iar cei de acolo pot pescui pe la noi, nu stiu ce sa mai cred. sincer nu vreau sa ajung pe balta si sa am probleme,nu am mai fost niciodata acolo dar am auzit ca este o balta buna si as vrea sa merg

reciprocitatea e valabila pentru Tarnava ,dar pe acest lac se pescuieste in regim special ,adica se plateste separat taxa pentru a pescui aici si asta pentru ca asa vor domnii de la filiala,jercmaneala pe fata
il prinzi dar scapa
boris21
member

Mesajde aleco » 12 Mar 2012 13:41

si unde as putea plati pt a pescui acolo? vin pe balta sau trebuie sa merg eu sai caut?
aleco
new member

Mesajde boris21 » 12 Mar 2012 15:27

aleco scrie:si unde as putea plati pt a pescui acolo? vin pe balta sau trebuie sa merg eu sai caut?

la sediu
il prinzi dar scapa
boris21
member

Înapoi la Discutii generale