Concurs luna IUNIE - Copiii la pescuit

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 26 Iun 2005 15:52

A fost ultimul concurs la care am participat. Cine este AVAR pe premii sa joace mai departe. Curios ca la unii sunt pozele de la inceputul lunii si au cite 40-50 klicuri, iar la altii intr-un timp asa de scurt peste 70 :roll:
Pacat ca nu se bucura un copil din Romania de acest premiu :-(

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

poze

Mesaj de Razvan.D » 26 Iun 2005 18:05

carprom....daca te referi la mine cu pozele ca dupa cate vad eu sunt cel cu 70 de clicuri...nu ma uit dupa premiu nu ma intereseaza....il poate avea cineva din romania si nu mai particip la din astea ca vad ca nu mai scandaluri ies de alt fel ma si retrag din concurs ca romanul nu se simte roman pina nu-i roman ...mersi

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 26 Iun 2005 18:12

Da Razvan, dar totusi tu cum iti explici Lucrul acesta ? Cum merge asa ceva. Eu am scris de cind tu inca nu ai fost User pe acest Forum ca in cazul in care voi cistiga , voi face cadou unui User de pe Forum.
Curios ca Userii noi ce se inscriu zilnic se duc direct pe Album si voteaza iar dupa aia nui mai vezi pe aici. Hai sa fim Oameni seriosi. Si aia cu Romanul nui.... ai spuso tu.

Avatar utilizator
Iliuta Goean
maniac
Mesaje: 1416
Membru din: 11 Dec 2002 17:25
Localitate: Delta Dunarii
Contact:

Mesaj de Iliuta Goean » 26 Iun 2005 18:17

gata, nu va mai certati, d eluna viitoare se schimba sistemul de votare pentru concursul de poze
Nu face ce nu-ti place!

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

poze

Mesaj de Razvan.D » 26 Iun 2005 18:19

nu stiu ce se intampla dar serios o las balta ..nu m-am suparat ..incat premiul nu ma interesa sub nici o forma de 2 ori am participat si eu la concurs si din totala placere si de 2 ori acelasi lucru ..acum ma retrag din el ca sa fie toata lumea multumita iar daca vb de useri noi inseamna sa fiu nebun sa imi fac 60 de mailuri noi ca sa imi pun note si mai stiu eu ce ..intradevar ai dreptate ce zici pt ca si eu am urmarit o perioada evolutia notelor ba erau sus ba jos si ca de obicei se gaseste unu pe aici sa faca misto si sa inceapa discutiile dar sa-i fie aluia de bine ca ia reusit sa faca discutia si eu ma retrag ....bafta mai departe la concurs si numai bine

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

poze

Mesaj de Razvan.D » 26 Iun 2005 18:21

ok iliuta ..scuze pt discutii :) eu m-am oprit dar serios numai bag poze acolo ca facem discutii de copii de 2 ani :D

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 26 Iun 2005 18:26

@ all,
scuzati-ma dar eu si cind vad un Meci de Fotbal cu blaturi si pomene(Brazilia-Germania) imi vine sa sparg TV-ul.
@ Iliuta
Dar ar fi mai bine sa daca ai face o tombola sau un 6 din 49 si pretzurile sa ajunga la o casa de orfani sau ca premii la concursuri de copii

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

ajajajjaaj

Mesaj de monicapop » 26 Iun 2005 18:26

EI cineva a incalcat regulamerntul ?? hmm .. era ceva de genul .. maximul 2 poze .. si ultima poza in 15 .. hmm .. ei .. greselile se fac ., dar .. ce naiba .. ca nu mai inteleg nika . sincer .. spunetimi si mie . pe ce baza se voteaza pozele din concurs .. SI mai zic una .. ( cred ca multi is deacord cu mine ) nu stiu daca de luna viitoare .. o sa mai particip si eu .. e un divertisment e drept dar mi vine si nervi cind vad poze votate .. anapoda ...
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

poze

Mesaj de Razvan.D » 26 Iun 2005 18:38

corect ..monica

Avatar utilizator
al. trentea
junior member
Mesaje: 56
Membru din: 03 Sep 2004 09:42

Mesaj de al. trentea » 28 Iun 2005 09:57

Evident ca votarea se face la misto...
Habar n-am daca pozele trimise de mine au valoare artistica sau nu. Dar sentimentala, da, pentru ca exprima bucuria unor copii handicapati, care au pescuit pentru prima data in viata, si am cautat sa imortalizez sentimetele lor sincere, fara grai. Premiul, (daca as fi castigat) ar fi ajuns la unul dintre cei doi, evident.
Iliuta, parerea mea este ca sa tragi la sorti premiul, ca sa starpim bataia de joc.
Astept noul regulament al concursurilor de fotografii. Ca o sugestie, ar fi bine sa contactezi un fotograf profesionist, si impreuna sa va constituiti intr-un comitet de jurizare.

Numai bine,

Scrie răspuns