Initiere pescuit crap!

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Gabyytzzu » 28 Ian 2013 20:23

Buna seara..Ma numesc Gabriel si sunt un incepator al pescuitului de crap.
Asi avea o rugaminte la voi cei care sunteti pescari mai experimentati ...asi vrea sa imi cumpar niste lansete si mulinete..si m`am tot interesat pe forumuri ...pe site`uri si momentan sunt indecis..si am optat sa apelez la voi ...Ajutati`ma va rog sa imi aleg 4 lansete si 4 mulinete dar cu un buget mai low cost,undeva pe la 600 ron toate ...Tin sa preciez ca lanseta asi prefera sa fie de 3.6m si din 2 tronsoane..din cate am inteles ar fi cele mai indicate...si mulinete cu baitrunner...sau v`a rog ajutati`ma...
Lasati`mi niste link`uri sau facetimi niste oferte..V-A ROG FRUMOS
Multumesc frumos..!!
Gabyytzzu
new member

Mesajde Cata » 03 Feb 2013 00:12

Salutare.
Uitate pe site-ul lui D. Mitranescu acolo o sa gasesti lansete low cost si mulinete chiar bunute la pretul lor . Daca poti ia un set de 2 lansete si 2 mulinete sau 3 seturi si restu iti mai iei mai tirziu...
Respecte!
Fir intins!
Cata
member

Mesajde ghitighiusan » 03 Feb 2013 02:13

Sau pe siteul lui Tata Nitu.Mai ieftin ca acolo, nu gasesti niciunde echipamente.O sa gasesti nr de tel la cantact , il suni si o sa te ajute in mod sigur. ;-)
ghitighiusan
veteran

Înapoi la Discutii generale