Mulineta Penn Affinity

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde annu » 13 Oct 2014 10:03

Salutare prieteni pescari. Vreau sa-mi iau si eu un set de mulinete de crap si ma tot uit dupa Penn Affinity, dar pana acum am vazuto doar la Claumar (stau in Militari si cel mai usor imi vine sa ma duc la Total Fishing si la Claumar). Am intrebat si la Total Fishing de ea, ca pe site-ul lor apare cu pretul cel mai mic dar nu am vazut ca ar avea-o in stoc pana acum. Nu stiu care e motivul, o fi din cauza ca ei sunt axati mai mult pe shimano si le-ar ingreuna vanzarile, chiar nu stiu dar oricum nu conteaza asta asa mult, ei stiu mai bine ce strategie au. Daca are cineva mulineta asta sau ati auzit ceva despre ea as vrea si eu un sfat.
PS. Am pomenit de Total Fishing pentru ca am mai multa incredere in ei decat in claumar (pentru ca am fost patit), mi se par mai seriosi, dar asta e doar parerea mea.
Va salut si va doresc fire intinse :bere:
annu
new member

Mesajde Claudiu Garlea » 13 Oct 2014 21:35

Salut,

Mulinetele Penn Affinity LC 8000 au fost pe stocul Total Fishing si cu siguranta vor mai fi, acestea s-au dat destul de repede.

http://www.totalfishing.ro/mulineta-penn-affinity-lc800-p-41478.html

La "alerta stoc" (Doresc sa primesc e-mail cand acest produs intra in stoc) treceti-va adresa de e-mail, iar cand vom primi mulinetele veti fi anuntat printr-un e-mail.

Toate cele bune!
Imagine
Claudiu Garlea
junior member

Mesajde Claudiu Garlea » 11 Noi 2014 20:30

Salut,

Astazi am primit 8 mulinete Penn Affinity.

http://www.totalfishing.ro/mulineta-pen ... 41478.html
Imagine
Claudiu Garlea
junior member

Înapoi la Discutii generale