Campionatul mondial de pescuit la crap

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

dan volcescu
junior member
Mesaje: 44
Membru din: 02 Feb 2004 14:50
Localitate: iasi

Mesaj de dan volcescu » 03 Feb 2004 16:22

CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP a fost cum a fost si in ceilalti ani pe baza de P.C.R. ( PILE ,CUNOSTINTE SI RELATII) ASA CUM MERG SI CELELALTE ,, CONCURSURI DE LA NOI DIN TARA cu prinsul ca pescar sa zicem ca au avut ghinion sa le uram fir intins si sa ne mai lase in pace ,,sa-si faca singuri concursuri la care sa participe singuri cum zicea cineva de pe aici din forum....in rest fir intins
indiferent de cine esti,unde esti si de ce faci TREBUIE SA FII SI SA RAMAI OM

dan volcescu
junior member
Mesaje: 44
Membru din: 02 Feb 2004 14:50
Localitate: iasi

Mesaj de dan volcescu » 03 Feb 2004 16:33

eu oricum nu platesc cotizatie, pt ca maj. baltilor sint particulare iar cele bune sint tot particulare deci nu ma deranjeaza ce fac ei cu banii nu mai platiti cotizatia AGVPS si nu vor mai avea bani putem pescui pe balti particulare...NU??? NU NE POT OPRI ...AR trebui despartite cele doua asociatii??? dar sint si persoane care sint si pescari si vanatori cu ei ce facem????
indiferent de cine esti,unde esti si de ce faci TREBUIE SA FII SI SA RAMAI OM

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 06 Feb 2004 20:00

CAMPIONATUL MONDIAL DE CRAP a fost cum a fost si in ceilalti ani pe baza de P.C.R. ( PILE ,CUNOSTINTE SI RELATII)
Dane,nu inteleg un lucru de la tine: ce te surprinde????????????
sau: unde este noutate?sau:unde ai trait pana acuma? vezi ca functionaza asa in toata lume(in romania de fapt mi se pare cam exagerat) si resultate se vede. ati tacut atatea ani si acuma vati tresit? Dane mai usor sa urci pe barca ca sa la scufundi(cam asa se zice in tara nu?)atunci dece va lamentati? mergeti sa votati.....mergeti sa votati............
AGVPS scump dan aduna bani de la contribuabililor si nu are nicio intentie sa i cheltuieste pentru acesti...mai bine sa ai bani toi pentru concursuri si plimbarile.Dane dane..............................povestea e lunga e adanca!!
ps. pescari4ever nu ia bani de la stat dar este 'sponsoritata' de la membri asociatilor prin cotisatie ecc...si investeste bani in concursuri si alte activitate pescaresti.este o asociatie mica care incearca membri pentru sa creste si pentru a se estinde si in cealalte zarile din romania.ciao

dan volcescu
junior member
Mesaje: 44
Membru din: 02 Feb 2004 14:50
Localitate: iasi

CMde pescuit la crap

Mesaj de dan volcescu » 07 Feb 2004 10:46

salutare ,Adriano eu nu am nimic cu pescari4ever , apropo de ce nu deschideti si in IASI o filiala ar fi doritori ,poate am putea lua si vreo balta cine stie?? stiu cum merg lucrurile in aceasta tara si mai stiu ca daca exista vointa se pot face multe , dar trebuie vointa si oameni care sa creada cu adevarat in ceea ce fac ...
indiferent de cine esti,unde esti si de ce faci TREBUIE SA FII SI SA RAMAI OM

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 07 Feb 2004 18:52

te inteleg dan,dar cred ca trebuie sa treaca inca cateva ani buni pentru a vedea o schimbare radicala,si nu cred ca ajunge sa intram in uniune europea pentru acest. incet incet, asta este procesul...numai bine adri!

Scrie răspuns