maconka 2007

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Schumi
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 01 Dec 2005 09:16
Localitate: Brasov

Mesaj de Schumi » 15 Mai 2007 18:37

Un moment de tandrete din timpul concursului,Peter cu o superba partenera :lol:
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 15 Mai 2007 20:46

intradevar superba.

nick h.
senior member
Mesaje: 462
Membru din: 01 Iul 2003 10:53

Mesaj de nick h. » 15 Mai 2007 21:33

shumi esti agent de reclama sau de ce faci atata publicitate unora.
De ce nu postezi capturi de-a tale decat sa fii sluga altora.
Lasa-i tata sa-si puna ei pozele nu te mai baga atata in seama cu unii, ca nu suntem curiosi.

Daca tot vrei sa lasi impresia ca esti asa tovaras cu baietii mai bine baga ceva constructiv ce ai aflat de la ei si ce sa ne intereseze si pe noi. :lol:

Ca in rest mi se pare ca doar dai la limbute pe la unii si altii :evil:

Schumi
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 01 Dec 2005 09:16
Localitate: Brasov

Mesaj de Schumi » 16 Mai 2007 11:20

nick h. scrie:shumi esti agent de reclama sau de ce faci atata publicitate unora.
De ce nu postezi capturi de-a tale decat sa fii sluga altora.
Lasa-i tata sa-si puna ei pozele nu te mai baga atata in seama cu unii, ca nu suntem curiosi.

Daca tot vrei sa lasi impresia ca esti asa tovaras cu baietii mai bine baga ceva constructiv ce ai aflat de la ei si ce sa ne intereseze si pe noi. :lol:

Ca in rest mi se pare ca doar dai la limbute pe la unii si altii :evil:
@Nick h.

1- Daca m-as cobora la nivelul tau si ti-as da o replica pe masura postarii tale nu te-ar spala toata Dunarea,dar nu o fac,nu-mi sta in caracter;
2 - Sunt pescar la fel ca toti cei de pe forum,deci este o mare probabilitate ca ceea ce imi place mie sa placa si altora,in speta poza cu Peter,frumosul trebuie apreciat indiferent de locul unde este,la tine sau la altul...........daca intamplarea face ca sunt bun prieten cu Peter si mai postez capturile lui nu o fac ptr. ai face publicitate,nu are nevoie de ea,rezultatele lui din concursuri dar si felul lui de a fi sunt suficiente,cine-l cunoaste personal poate sa confirme.
3- In cercul meu de oameni unde traiesc nu exista cuvantul tovaras dar exista sinonimul lui - prieten - si da,sunt mandru ca Peter este unul din prietenii mei.
4-Peter si multi altii ca el nu posteaza sau nu mai posteaza tocmai pentru a nu intra in polemici infantile de genul acesta si probabil nu o sa o mai fac nici eu......in privinta postarilor constructive analizeaza postarile tale,ca tot sunt multe,vezi ce este constructiv si spune-ne si noua.
5-In privinta limbutelor........no comment,am spus la inceputul postarii ca nu o sa-ti raspund in acelasi mod.
Imagine

Scrie răspuns