NADE NUTRABAITS !!! ACUM IN ROMANIA !!!

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
SorinArad
new member
Mesaje: 7
Membru din: 27 Apr 2004 12:33
Localitate: arad

NADE NUTRABAITS !!! ACUM IN ROMANIA !!!

Mesaj de SorinArad » 28 Apr 2004 13:42

Base mix : Trigga, Trigga Ice, BFM,HI-NU-VAL, Ener-Vite(Gold)
Boiles 20 mm : Trigga, Trigga Ice, BFM, Tecni Spice, etc.
Pelete :Trigga, Trigga Ice,CSL etc.
Essential Oils, Carpet Feed,Ball pellets, Bait Sprays,etc. Oferta completa Nutrabait se poate trimite pe mail la cerere!(cu preturi)
Ultima oară modificat 29 Apr 2004 15:49 de către SorinArad, modificat de 2 ori în total.

Vlad Pavlovici
senior member
Mesaje: 352
Membru din: 06 Ian 2003 11:24
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Vlad Pavlovici » 29 Apr 2004 11:17

Sorine, toata stima pentru intiativele comerciale, dar anuntul tau are nevoie de mici corecturi:

(1) Ca sa respectam adevarul, nadele Nutrabaits sunt "acum in Romania" de cateva luni - cel putin prin Bucuresti. Din luna mai vom avea si doi importatori directi, Aquamania si Gipo.

(2) Pentru un plus de credibilitate, ai putea sa scrii numele produselor corect - Nutrabaits in loc de Nutrabait, Trigga in loc de Trriga. Altminteri, am putea crede ca sunt din acelasi spatiu cu casetofoanele Panasoanic, echipamentul Abibas si restul.

(3) Nu exista pelete BFM sau Hi-Nu-Val. BFM exista sub forma de amestec de baza sau boiliesuri gata facute (in doua versiuni), iar Hi-Nu-Val e doar un amestec de baza.

Avatar utilizator
Cristi Bolfos
member
Mesaje: 230
Membru din: 12 Feb 2004 18:18
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de Cristi Bolfos » 29 Apr 2004 12:16

Sah .....poate chiar Mat

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 29 Apr 2004 13:24

Si, pentru a fi cu adevarat interesant, iata un link cu preturile Nutrabaits din 2002. Nu din 2004, sa mai aiba si distribuitorii o margine la produse, dar un indicator clar, avand in vedere ca ele scad de la an la an:

http://www.carpcatcherproducts.co.uk/nutra.htm

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 29 Apr 2004 15:55

Fratilor sa mor ca nu am nici un amestec in combinatia asta - Hi - Nu - Val nu se refera la mine :lol: :lol: :lol: . In alta ordine de idei - chestia cu "Abibas" a lui Vlad e beton . Bine ca e Trigga si nu e TTTriga :lol: :lol: Merg si astea , dar numai la vant puternic din stuf si pe eclipsa !! :lol: :lol: Eu sunt fan Mainline asa ca Trriga va fi momeala preferata cind voi iesi la pensie si voi avea timp sa stau vreo 10 zile pe balta :lol:

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 29 Apr 2004 17:14

Eu sunt fan Mainline ...
Si Fox nu? :lol: (un marker, o atentie...) :wink:

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 29 Apr 2004 17:17

Oricum, vad ca denumirile sunt acum 90% corecte.

Ce-o gandi unul care intra, citeste si nu intelege o iota din cele scrise? Ca avem ceva cu omul?

SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 29 Apr 2004 21:31

Patabum , nu pot face doua lucruri deodata. Am vrut sa postez ceva la rubrica momeli dar cum am facut "greseala" sa intru aici cred ca am sa postez alta data :lol: .Am dat mai intii de HI-NU-VAL(cum adica hai-nu-Val,ce-i asta,un fel de hai dar stai).Dupa aia abibasi lui Vlad si la sfirsit a armat Val "betonul" cu 10% de Mainline.Ce mai,beton-armat!

Fir Intins!!!

Scrie răspuns