Balti bune de CRAP

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 02 Iun 2004 20:11

In halul asta io cred ca am sa ma mut in Siberia,benevol!

Fir Intins!!!

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 02 Iun 2004 20:53

Frate ai intrebat de ce era 450 in loc de 750? Daca nu, ar fi trebuit. Macar asa de curiozitate ca sati dai seama despre ce inseamna carpfishing in romania si cine il promoveaza(daca pana acum nu ti-ai dat seama).Dar despre lucru asta nu vb nimeni. Nu pretul nu a sarit intr-adevar atat si este 450 de $. Dar aici intervin niste treburi. Depinde de la cine il iei. Cu siguranta ai fost la baietii de la senzor care aveau abonamentele de la Dl Cornel care le avea de la Hammudi care le avea de la... Ai inteles ceva?? :) :) :) www.xxx.ro
Ultima oară modificat 19 Sep 2012 15:26 de către caaron, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
mirceas
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 29 Feb 2004 11:11
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de mirceas » 03 Iun 2004 07:27

caaron, din prima parte a mesajului tau nu prea inteleg ce vrei sa zici... ma depaseste.

cred ca la senzor am vazut... si atunci inca era 400$. pretul asta e acceptabil, conditiile de acolo imi plac, dar e prea departe pentru mine sa vin prea des.

fir intins!!

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 03 Iun 2004 08:37

@Daniel Costache:
Pe Greaca nu se mai pescuieste decat cu abonament.
@caaron:
Drumul scurt, prin Heresti-Hotarele este intr-adevar ucigator. Acum s-au apucat sa-l repare (macar au astupat 80% din gropi, a mai ramas o portiune de vreo 1-2 Km) si urmeaza sa toarne covor asfaltic (noroc cu alegerile astea). Oricum au reparat drumul pana la pod, podul si panta aia nenorocita. Prima portiune (de la benzinarie) inca e nasoala. Oricum, ramane varianta cealalta, mai lunga, dar cu drumul excelent.

DD
member
Mesaje: 299
Membru din: 13 Mai 2003 16:03
Localitate: Bucuresti

Mesaj de DD » 03 Iun 2004 09:59

Pt @caaron
Eu dupa ce mi-am rupt masina nu mai merg decat prin Oltenita si apoi spre Cascioarele, Greaca. Este mai lung, dar mai bun. Mai exista o varianta spre Giurgiu si de la Daia spre Oltenita dar nu am incercat.
Invincibilitatea noastra depinde de noi, vulnerabilitatea inamicului, de el.
Sun Tzu

Scrie răspuns