La Dunare

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Radu Sima
member
Mesaje: 159
Membru din: 19 Mai 2004 11:38
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Radu Sima » 28 Mai 2004 15:40

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"SUBSCRIU"!!!!!!!!!!!!
Radu Sima aka Dolphin
www.drcrap.ro

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 28 Mai 2004 17:44

Scuzele mele,danr!Nu ma gindeam ca discutia o sa degenereze in asa hal.N-am avut intentia de a jigni pe cineva anume,dimpotriva,am incercat sa inteleg, sau sa sprijin pe unii care aveau nevoie de informatii.Noroc ca tin la intepaturi!

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 28 Mai 2004 21:46

Cezare in ce te-ai bagat !!! Mai bine iti faceai boilies pentru Hobaia - decit sa te apuci de taste - ca ti-au tras-o rau de tot ! In schimb aia cu limba romana intrece masura :oops: :evil:

Avatar utilizator
Radu Sima
member
Mesaje: 159
Membru din: 19 Mai 2004 11:38
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Radu Sima » 29 Mai 2004 08:25

auzi Cezare "Te legi la cap fara sa te doara" nu mai incerca sa intelegi sau sa sprijini pe nimeni ca uite ce se intimpla: incep sa iti predea gramatica limbii romane in schimbul sfaturilor tale ( sa nu ramina datori :D ).Eh...ce sa le faci...frustrarea e citeodata foarte mare ,dar asta e .Pe forum de PESCUIT se pare ca in curind se vor afla postate si polemici despre declinari sau conjugari nu ma mai mira nimic de la pescarii de biblioteca cu dictionaru in brate.Vorba lui Val mai bine te apuci sa faci boilies-uri ca se cam apropie concursul si iti zic io ca nu o scoti la capat cu astia io am renuntat de acum 2 pagini :D .
SALUT!

ps:sper ca am scris corect :D !!!!
Radu Sima aka Dolphin
www.drcrap.ro

Gica Chioru
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 25 Ian 2003 13:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Gica Chioru » 29 Mai 2004 08:59

Salutare fratilor!

Patabum, sunt berbec :D asa ca ziua mea a fost in aprilie. Pe forumul asta sarbatoresc mai des :D -cu Danr sau fara :wink:

Spuneam candva .....demult pe www.crap.ro/forum, minunata noastra gazda, ce inseamna pentru mine pescuitul la Dunare, cat de diferit si cat de dur este, cat de multe satisfactii pescaresti pentru noi si gastronomice (sic) pentru tantari, poate oferi. Nu am de gand sa reiau acele mesaje, or mai fi pe undeva. Problema mea, ca sa rastalmacesc un pic Caare-i problema lui Plesu din Jurnalul, este ca nu sunt, dar deloc, deloc, un diplomat, imi sare tandara repede si de multe ori spun chestii, pe care le regret. Nu este cazul, acum. Asta, omul cu TABU, merita chestii si mai grele.

ps. Eu am scris odata insi-va in loc de insiva. Imi sta in gat si acum.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 29 Mai 2004 11:07

Salut,


Nu este nici o problema daca se discuta in contradictoriu, toata lumea poate sa-si spuna parerea despre orice si oricine, atata timp cat limbajul este civilzat. Dar haideti sa nu deviem de la subiectul topicului. Vin vizitatori care vor sa citeasca despre pescuitul la Dunare, si in loc sa citeasca ceva util citesc raspunsuri personale si mesaje fara legatura cu subiectul, care seamana mai mult cu o galceava in targ decat cu ceva "profi". Daca suntem "profi" haideti sa ne comportam "profi", sa scriem pe subiect atunci cand cineva cere un sfat pe o tema si sa barfim in topicuri cu subiect de barfa.

Aceasta discutie s-a inchis.
Cine doreste sa discute in continuare despre pescuitul la dunare, poate deschide din nou un topic in sectiunea despre pescuit.
Cine doreste sa polemizeze pe oricare alta tema, poate deschide un nou topic in sectiunea discutii generale


Multumesc

Închis