Belgia 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 01 Iun 2008 19:12

24 ore de pescuit,4 trasaturi si 2 crapi,unu l-am scapat exact in fata minciocului si celalalt
in geamandura ,au avut 9.8 kg si 14.6 kg


Imagine

Imagine

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 01 Iun 2008 19:25

Frumos Razvane !
Felicitari ! :lol:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 01 Iun 2008 19:32

Razvan.D scrie:... unu l-am scapat exact in fata minciocului ...
De curiozitate, Razvan ... care crezi ca a fost cauza ? Felicitari pentru cele doua capturi. :-)

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 01 Iun 2008 20:13

salut Radu,ms mult

@Dan Cristian

salut !!
motivul din care l-am scapat e unu haios :mrgreen: ,ma apucat o pi.....re mare in timpul drilului si m-am grabit sa-l aduc in minciog il tineam cu capu deasupra apei si tocmai cand il aduceam spre minciog sa zbatut si gata...pa !! :evil: si ca sa fie mai frumoasa povestea (am si filmare dar nu o pun nici mort pe forum :mrgreen: )dupa ce am dus lanseta si am dat sa plec spre toaleta nu am apucat sa fac 10m ca a plecat iar de data asta l-am scos dar sa ma fi vazut cum ma pi----- in timpul drilului,a ras colegu sa moara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,un moment haios cu,care nu te intalnesti deseori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 01 Iun 2008 20:33

Razvan.D scrie:
@Dan Cristian

salut !!
motivul din care l-am scapat e unu haios :mrgreen: ,ma apucat o pi.....re mare in timpul drilului si m-am grabit sa-l aduc in minciog il tineam cu capu deasupra apei si tocmai cand il aduceam spre minciog sa zbatut si gata...pa !! :evil: si ca sa fie mai frumoasa povestea (am si filmare dar nu o pun nici mort pe forum :mrgreen: )dupa ce am dus lanseta si am dat sa plec spre toaleta nu am apucat sa fac 10m ca a plecat iar de data asta l-am scos dar sa ma fi vazut cum ma pi----- in timpul drilului,a ras colegu sa moara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,un moment haios cu,care nu te intalnesti deseori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asa este la pescuit, trage in cele mai nepotrivite momente. Oricum, cred ca ai avut un drill, plin de "senzatii" placute. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 01 Iun 2008 20:56

Razvan.D scrie:salut Radu,ms mult

@Dan Cristian

salut !!
motivul din care l-am scapat e unu haios :mrgreen: ,ma apucat o pi.....re mare in timpul drilului si m-am grabit sa-l aduc in minciog il tineam cu capu deasupra apei si tocmai cand il aduceam spre minciog sa zbatut si gata...pa !! :evil: si ca sa fie mai frumoasa povestea (am si filmare dar nu o pun nici mort pe forum :mrgreen: )dupa ce am dus lanseta si am dat sa plec spre toaleta nu am apucat sa fac 10m ca a plecat iar de data asta l-am scos dar sa ma fi vazut cum ma pi----- in timpul drilului,a ras colegu sa moara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,un moment haios cu,care nu te intalnesti deseori :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

altadata sa pescuiesti la cucu gol :lol: asa impaci si crapu' si cucu :lol: :lol:

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 01 Iun 2008 21:43

Cum sa pescuiasca in "cucu" gol ...poti sa stii ce "sarpe" are cucu' asta ?...si se-alege prafu ,de saracii pesti ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 02 Iun 2008 10:30

Cine stie ce "energizante" servise, Razvan, inainte de drill :lol: :mrgreen: Cred ca acestea au avut un rol hotarator, in rezultatul final ... :-)

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 02 Iun 2008 13:37

alooo !!!! :mrgreen: :mrgreen:

da ce fratilor voua nu vi sa intamplat nimic special( :roll: ) la partidele voastre de pescuit? :mrgreen: ,acum am patito si cu pi----- ca,cu ca-----rea am patito in Ro in delta :mrgreen: ,eheeeee,amintiri,amintiri :mrgreen:

Avatar utilizator
M@tr|X|
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 13 Dec 2005 16:53
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de M@tr|X| » 02 Iun 2008 14:40

Poate bagi in minciog o crapoaica mai sexy...si rishti sa iti dea cucu-n cap ! :D :D :D

Felicitari pt. capturi.
Razvan Grindean
- carp addicted-

Scrie răspuns