caut partener

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Boros Floris
junior member
Mesaje: 48
Membru din: 04 Apr 2008 19:35
Localitate: cluj
Contact:

Mesaj de Boros Floris » 07 Apr 2008 11:39

cipibm scrie:Esti pe CRAP.ro nu pe CIORTAN .ro.(lasa copii de Crap in pace)


Depinde ce intelegi tu prin crap,stimabile pescar,pt. mine crapul inseamna ceva peste 4-5kg,daca tu esti unu dintre acei pescari :idea: care prind doar crap,felicitarile si respectul meu,eu sunt un pescar care ma adaptez la conditiile care sunt in acel moment pe balta,crap(4-5kg)in martie aprilie la 5-10 grade...hmm cam greu dar nu imposibil,asta nu inseamna ca nu mai intra si ciortani :P care dupa o iarna de hibernare imi dau sadisfacti foarte mari...respecte.
ARIZONA CARP TEAM

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 30 Apr 2008 06:21

alex_mures scrie:platim in avans :D
rezervam toata partea cu dealul :D[/quote
Atunci ne bazam pe tine ?
Din pacate nu s-a facut nimic.Datorita,, multitudinii"pescarilor de pe lac si a retragerii din competitia programata a majoritatii propun stabilirea unei alte date .E pacat.Datorita reclamei facute, acest lac s-a transformat intr-un adevarat ...Din 1 pana pe 3 voi fi pe Sisterea sau Livada.Respecte.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 30 Apr 2008 12:29

voicua scrie:
alex_mures scrie:platim in avans :D
rezervam toata partea cu dealul :D[/quote
Atunci ne bazam pe tine ?
Din pacate nu s-a facut nimic.Datorita,, multitudinii"pescarilor de pe lac si a retragerii din competitia programata a majoritatii propun stabilirea unei alte date .E pacat.Datorita reclamei facute, acest lac s-a transformat intr-un adevarat ...Din 1 pana pe 3 voi fi pe Sisterea sau Livada.Respecte.[/quote
Voicu , vezi si tu poate-ti convingi "partenerul oficial" sa ramaneti pana in 4. Te sun in 3 sa-mi spui daca tre' sa va mai cumpar ceva proaspat sa va aduc. :D
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 02 Mai 2008 13:31

Acum am inteles de ce topicul e "caut partener" :D ;-)
Ultima oară modificat 07 Mai 2008 07:23 de către adi.oprea, modificat 1 dată în total.
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 04 Mai 2008 06:21

O iesire cu familia.Partenerul oficial este ...nevasta :lol: .Respecte.
Ultima oară modificat 07 Mai 2008 08:12 de către voicua, modificat 1 dată în total.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 05 Mai 2008 16:27

voicua scrie:Adi,era vorba de o iesire cu familia.Partenerul oficial este ...nevasta :evil: .Respecte.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Voicule , numai belele. Asa fac si jurnalistii , orice spui interpreteaza in sensul dorit de ei.
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Scrie răspuns