alte precizari privind forumul, vezi userul parci

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

T3
new member
Mesaje: 26
Membru din: 12 Noi 2007 21:50
Contact:

Mesaj de T3 » 06 Mar 2008 22:26

cred ca trebuie sa apar putin moderatorii!

am impresia ca aici se vorbeste de catre unii fara sa stie despre ce este vorba!
ati moderat vreodata un forum? sau vorbiti doar asa, ca sa va aflati in treaba?

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Mar 2008 08:10

T3 scrie:cred ca trebuie sa apar putin moderatorii!

am impresia ca aici se vorbeste de catre unii fara sa stie despre ce este vorba!
ati moderat vreodata un forum? sau vorbiti doar asa, ca sa va aflati in treaba?
"cred ca trebuie sa apar putin" o carte de gramatica.
Toti cei care-au postat aici sunt moderatori, in afara de tine probabil. Nea Cristi si ticu pe aces forum, eu pe alte forumuri. Dan e admin! Dar daca te-ai fi uitat putin mai atent, ai fi observat....
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 07 Mar 2008 08:28

maiden scrie:
T3 scrie:cred ca trebuie sa apar putin moderatorii!

am impresia ca aici se vorbeste de catre unii fara sa stie despre ce este vorba!
ati moderat vreodata un forum? sau vorbiti doar asa, ca sa va aflati in treaba?
"cred ca trebuie sa apar putin" o carte de gramatica.
Toti cei care-au postat aici sunt moderatori, in afara de tine probabil. Nea Cristi si ticu pe aces forum, eu pe alte forumuri. Dan e admin! Dar daca te-ai fi uitat putin mai atent, ai fi observat....
Tipul cu care te conversezi este admin pe alt forum.Daca tot discuti de gramatica, mai studiaza putin mesajul tau sa vezi cite greseli ai in el.... :lol:

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Mar 2008 08:33

Nu am de unde sa stiu marius, el a postat, asha cum a postat, eu i-am raspuns. Nu e lege ca daca esti admin, sau moderator, esti si capabil sa porti o conversatie. Si anume care-s greselile mele ma rog. L-am citat pe el doar.
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 07 Mar 2008 08:37

Va rog sa NU incepeti o ALTA polemica despre gramatica....

@Ticule , stiu tati ca nu poate un moderator sa stea cu okii pe forum 24/24.....

Dar pe cat posibil, asa cum a scris si Danr, sa contracarati postarile facute la misto si fara noima si atacurile la persoana.

Ati vazut cate intepaturi mi-am luat de la "baietii buni" in legatura cu OVER10.....dar am ajuns la concluzia ca este mai bine sa-i IGNOR...decat sa ne injuram pe forum aiurea. Vezi topicul "pangica vs Razvan"....16 pagini scrise total aiurea......

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 07 Mar 2008 08:39

maiden scrie:Nu am de unde sa stiu marius, el a postat, asha cum a postat, eu i-am raspuns. Nu e lege ca daca esti admin, sau moderator, esti si capabil sa porti o conversatie. Si anume care-s greselile mele ma rog. L-am citat pe el doar.
Nu vreau sa-ti fac nici o observatie,fii putin mai temperat pentru ca nu e usor sa administrezi sau sa moderezi un forum,ti-o spun din propria experienta.Greselile tale din postare sint ticu cu ,,t'' mic si este un nume,iar la un cuvint ai mincat ceva litere... :lol: :lol: Apropo pe viitor sa stii ca T3,Ticu si multi altii de aici ne cunoastem direct si personal.Respecte!

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 07 Mar 2008 08:55

Lipsa de litere e clar de unde se intampla, insa greselile monstruoase de gramatica sunt inimaginabile, monumentale.
Cu t mic am scris nu din lipsa de respect, ci din cauza ca asa isi are nick-name . Poate chiar sa fie o porecla, de unde sa stiu eu ca este chiar numele lui. Pai tocmai d-aia eu am zis ca-s rau si impartial, nu va cunosc pe toti, insa ma port omeneste si colegial, si char de v-as cunoaste, as reactiona si judeca la fel, adica drept. Nu cred ca am jignit pe cineva in vreun fel intentionat. 'Nea Cristi, nu incepem nimic, era doar o discutie, si la stadiul asta o sa ramana. Sanatate maxima !

P.S Marius, la acel cuvant nu lipsesc litere, ci doar apostroful! ;-)
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 07 Mar 2008 09:22

bai frate cum se isca polemica din orice
hai sa ne vedem de pescuit

Închis