Navomodele folosite pt plantat !?

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 30 Mar 2008 00:16

jenel scrie:e k magazinu la heriden dar ar putea sal aprovizioneze mai bine sau am prins eu ziua mai naspa
nu prea am intzeles mesajul tau?potzi fi mai explicit?

angelzentrale herieden este mai mult un magazin virtual.potzi comanda la ei ORICE si pretzurile sint dintre cele mai bune din magazinele care le cunosc eu din bavaria.daca ai fost acolo ai observat ca este un magazin mic,ceea ce il face "mare" este expozitza anuala care este prin traditzie in prima simbata a lunii martie si care reuneste atit firme,cit si crapisti (sau cluburi de crap) din germania.si unde pescarii de crap au prilejul sa mai povestesca la un cremvsti si o bere ....ca si dotarea magazinului daca asta te nemultzumea,cum am spus este un magazin mic, dar care are cam tot ce trebuie.si ce nu are se aduce la comanda.si eu daca merg pina acolo inainte sun si imi rezerv ce imi tzrebie sau imi comand inainte...

spatar ovidiu
member
Mesaje: 170
Membru din: 03 Sep 2007 22:08

Mesaj de spatar ovidiu » 30 Mar 2008 01:02

Multumesc pt informatii.

MarcelZgirdea
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 26 Iul 2005 09:53
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de MarcelZgirdea » 30 Mar 2008 16:38

@florinw


ceva teme dincolo ? sau ma ignori de cand am completat CV-ul :D

@teacher64


toata stima , te cunosc , te astept oricand la o cafa' , copiindu-te pe tine florinw face niste confuzii groaznice.

povesteste-i te rog despre Teo , Crisu , Dan , 150.000 de euri investiti , 5 ani cercetand , testand , invatand etc. sa inteleaga ce inseamna navete spatiale si biciclete .

respecte pentru timpul tau petrecut pe forumuri pentru iluminarea unora in ale modelismului , cat si pentru iluminarea mea ca pescar (ceilalti sunt prea iluminati in ale pescuitului ca sa mai poata invata ceva)

:D
Cu stima
Marcel Zgirdea

Http://navomodele.cyber-ro.ro

MarcelZgirdea
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 26 Iul 2005 09:53
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de MarcelZgirdea » 30 Mar 2008 16:39

@gusti

multam fain

ti-am zis ca tot te combin io sa Thor 2008 :D
Cu stima
Marcel Zgirdea

Http://navomodele.cyber-ro.ro

MarcelZgirdea
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 26 Iul 2005 09:53
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de MarcelZgirdea » 30 Mar 2008 16:45

@teacher64

te stiam cercetator , savant , om cu scaun la cap. ce draq vorbesti de vibratoare pe aici ? vrei ca forumul sa fie citit de cat mai multe pescarite ?


apropo de ce peste medie ? hai la cafa sa vedem daca peste medie sau sub medie. parerea fiecaruia conteaza. daca sunt sub medie si tu nu esti bine informat ?! si ele sunt sub medie ? aici vorbesc de navete spatiale ca peste biciclete de anu asta sunt


:D
Cu stima
Marcel Zgirdea

Http://navomodele.cyber-ro.ro

mihai florescu
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 24 Mai 2004 19:48

Mesaj de mihai florescu » 30 Mar 2008 18:29

@MarcelZgirdea

Inainte de a posta va rog sa cititi regulamentul acestui forum.Aveti un avertisment , detaliile se regasesc in mesajul privat.

MarcelZgirdea
junior member
Mesaje: 31
Membru din: 26 Iul 2005 09:53
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de MarcelZgirdea » 30 Mar 2008 20:43

stimati domni

din pacate sunt nevoit sa ma retrag de pe acest forum pentru ca semnatura mea care acum 2-3 ani era valabila acum este interzisa.

va multumesc pentru intelegere .

felicitari pentru crap.ro pentru ca acum 3 ani accepta aceasta semnatura .

felicitari pentru crap.ro pentru a crescut asa de mult incat acum nu mai accepta aceasta semnatura.


va multumesc pentru ca ati citit postarile mele , numai bine si


kkt pe bete , pescarilor.


:D
Cu stima
Marcel Zgirdea

Http://navomodele.cyber-ro.ro

jenel
senior member
Mesaje: 437
Membru din: 21 Feb 2006 21:05
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de jenel » 31 Mar 2008 13:38

Florin eu am trecut in drum pe acolo e k magazinul nu stiu germana dar unde au magzinul propietarul e insurat cu o romanca nu aveam timp mult sa stau am stat 1 ora si am plecat, e bun la preturi dar nu aveau f multe pe stoc, nu am stiut ca e magazin virtual la baza. am luat 2 rodpod de la fox 1 pe loc 1 pe comanda, stia chelul ala ceva engleza cred ca e patronul.

varurap
new member
Mesaje: 3
Membru din: 21 Mai 2008 14:09
Contact:

Re: Navomodele folosite pt plantat !?

Mesaj de varurap » 21 Mai 2008 14:12

uite aici niste modele misto si ieftineanu www.risteaalin.go.ro si filmuletu http://www.youtube.com/watch?v=MJMvMQryMLQ ce parere ai:

varurap
new member
Mesaje: 3
Membru din: 21 Mai 2008 14:09
Contact:

Re: Navomodele folosite pt plantat !?

Mesaj de varurap » 21 Mai 2008 14:13

uite aici niste modele misto si ieftineanu www.risteaalin.go.ro si filmuletu e pe youtube daca cauti "Barca momit plantat nadit "

Scrie răspuns