Acuzatie de "plagiat"

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 09 Mar 2008 21:14

nu conteaza de cine sant facute ,omu si-a facut mai mult decat trebuie datoria de a expune niste monturi (mai ales pt incepatori)si pt asta trebuie apreciat,voi astia rautaciosi de ce nu ati fost in stare sa faceti ce a facut matrix si sa postati sau sa faceti un articol? Personal il respect numai pt rabdarea pe care o are sa le faca pt ca eu dupa 2 min dau cu ele de pamant :mrgreen:

Avatar utilizator
M@tr|X|
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 13 Dec 2005 16:53
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de M@tr|X| » 09 Mar 2008 22:13

CristianSurdu scrie: @Matrix, eu chiar am glumit.... :roll:
te intrebasem pe alt forum daca sti montura cu elastic pt solubile...si tu a zis ca : da, o stiu ...dar caut-o pe google :roll: :lol: si ai postat repede aici ca esti acuzat de plagiat.... 8)

Domnu' Mosharu, apreciez ca doriti sa prezentati utilizatorilor acestui forum discutia noastra de pe alt forum...dar din pacate este incompleta, asa ca permiteti-mi sa o prezint eu:

Ati intrat pe chat si m-ati luat direct: "Matrixe sti montura cu elastic pt solubile" ?
Dupa ce v-am raspuns ca "DA", mi-a-ti zis sa spun din ce elemente se compune.
Am ras si v-am zis sa cautati pe internet...(nu vedeam rostul intrebarii)
Cand v-am intrebat "ma testezi?"
Raspunsul a fost: "Da, pentru ca prea prezinti pe forum monturile faucute de altii" !!!!!!!, dupa care ati iesit de pe chat !!!

In cazul in care a fost o gluma, precum spuneti...din pacate nu a fost una reusita.
In contiunuare aveti toata stima si respectul din partea mea, ba chiar mai mult de atat, am auzit ca sunteti un fun al monturilor, deci poate ne intalinim pe balta la o discutie live !

Si cu asta am incheiat povestea. Va rog sa inchideti topicul.

Multumesc.
Razvan Grindean
- carp addicted-

Închis