lorenzo

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
gusti
senior member
Mesaje: 485
Membru din: 17 Feb 2006 22:36
Localitate: Timisoara

Mesaj de gusti » 10 Apr 2008 22:07

lamas la cum te exprimi si la cum te prezinti si eu cu toti prietenii mei iti uram MULTAAA MULTAAA BAFTAAAA. :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 11 Apr 2008 06:32

Decat sa te mai chinui cu 14-20-40 lansete....mai bine da si tu ca omu' cu prostovolu' ....baremi sti o chestie 8) :lol:

La 380W ai incercat? :-?

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 11 Apr 2008 15:17

Putina clementa domnilor ! E la inceput , si-a recunoscut greselile omu' , ne povesteste din putina lui experienta , i-si da cu parerea etc.
Hai sa-l mai lasam putin in pace . ;-)

lori
new member
Mesaje: 22
Membru din: 05 Apr 2008 09:52

Mesaj de lori » 11 Apr 2008 16:07

eu cred ca voi majoritatea vati nascut pescari :shock: sunt persoane care mai lasa de-la ei dar nu toti stiti voi la cine va refer.sau vi sau urcat crapanii la cap :lol: ?sau cotizati si voi la populari?

lori
new member
Mesaje: 22
Membru din: 05 Apr 2008 09:52

Mesaj de lori » 11 Apr 2008 16:12

asa ca eu numai am nimic de obiectat ptr ca va las pe voi mari mesteri.sau voi ati inventat pescuitul?orice este posibil la cum vad eu.dar sa nu iutam un lucru::::::::si ca mai sunt si altii pelinga voi da da cei care mai au de invatat si-au recunoscut.sau lasa ca asta numai conteaza ptr voi vorbsc asa in general nu m-am referit la toti pescarii.asa ca bafta si fir intins

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 11 Apr 2008 17:47

Lori prietene,nu fi suparat.Atitudinea ta initiala a lasat de dorit.Acesta este motivul pentru care ai fost luat la caterinca.Nu pune la suflet ceea ce ti se reproseaza,fi tu insuti si totul va fi bine.Pune mana si citeste ceea ce te intereseaza de pe acest site,nu raspunde provocarilor si va fi perfect...Respecte.

Cat p-acilea sa uit:schimba-ti naibii numele de user din Lorenzo Lamas in Lori;suna mai... omeneste. :bere:
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

lori
new member
Mesaje: 22
Membru din: 05 Apr 2008 09:52

Mesaj de lori » 11 Apr 2008 21:51

dar totusi de ce nu se spune ma refer asa in general::bafta!!!!!!!!!sau fir intins!!!!!!!!!!sau mai bine sa nicinu intreb ca va deranjeaza?pina acuma la toti asa le-am spus si vad ca ii deranjeaza cam pe toti.

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Mesaj de boosterman » 11 Apr 2008 23:24

Fir intins! ... e OK tot OK e si ***** pe bete! dar niciodata chiar NICIODATA sa nu spui BAFTA, SUCCES sau NOROC! OK?
Sa stii ca unui pescar decat sa-i spui bafta mai bine il injuri :!: :mrgreen:
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 12 Apr 2008 06:37

lori scrie:dar totusi de ce nu se spune ma refer asa in general::bafta!!!!!!!!!sau fir intins!!!!!!!!!!
Superstitia Lori,bat-o norocul ;-).
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

lori
new member
Mesaje: 22
Membru din: 05 Apr 2008 09:52

Mesaj de lori » 13 Apr 2008 12:57

asta e vedeti ca nu este chiar asa de greu sa incerci sa explici si la altii care nuprea stiu.tot respectul :roll: fir intins normal pe bete

Scrie răspuns