Expo Aventuri la Pescuit 2008

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 10 Mai 2008 19:33

Duminica se pare ca toata lumea va umbla la preturi, am eu informatii ca vor fi niste surprize... ;-) :roll: :D

Rob Hughes si Steve Briggs va asteapta la standul nostru , niste exemple de modestie si bun simt....Apoi de luni va asteapta la Tancabesti sa pescuiti impreuna....curaj ! ;-)

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Mesaj de boosterman » 11 Mai 2008 20:25

Daca asa va progresa targul expozitional de la an la an, sunt sigur ca in doi-trei ani vom avea un '' expo '' comparabil cu cele de afara!
Am ramas profund impresionat de numarul mare de firme participante si bineinteles de numarul mare de produse prezentate. Preturi pentru toate buzunarele!
Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor :!:
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

troutpwi
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 21 Oct 2004 06:54
Localitate: Dambovita

Succes Senzor!

Mesaj de troutpwi » 13 Mai 2008 11:25

Salut! Vladut, laudabila initiativa voastra in ceea ce priveste aducerea celor 2 campioni englezi la stand, pur si simplu am ramas blocat cand i-am vazut, am uitat de ce venisem acolo. Pentru mine cel mai pretios lucru pe care l-am luat anul asta de la expozitie a fost fotografia pe care am facut-o cu ei. Imi pare tare rau ca nu pot ajunge la Tancabesti sa vorbesc mai mult cu acesti oameni extraordinari si subscriu si eu la parerea ta despre ei, sunt foarte modesti si prietenosi. Poate ca voi cei de la Senzor veti avea cate o astfel de initiativa in fiecare an si de ce nu si mai des. Multumesc mult si va doresc mult succes cu Senzor !

P.S. De unde putem afla cum decurg lucrurile in partida de la Tancabesti? Scrie cineva pe vreun site despre asta?
Fir Intins!

troutpwi
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 21 Oct 2004 06:54
Localitate: Dambovita

Senzor

Mesaj de troutpwi » 13 Mai 2008 13:52

Gata, am gasit, pe site-ul senzor
http://www.senzor-team.ro/stiri.php
Felicitari baieti! Poate data viitoare sunt si eu prezent la fata locului! Sa invat de la profesionisti!
Fir Intins!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 13 Mai 2008 18:36

Multumesc frumos, la anul (sau poate in toamna) il aducem pe Des Taylor (patron SBS) unul dintre cei mai cunoscuti producatori de nada din Anglia....

Scrie răspuns