Uite cum se fura peste de pe balti C&R

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 05 Iul 2008 17:17

astia sunt sub orice critica. oare nu ii doare inima sa omoare asa un exemplar ?
:cry:

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 05 Iul 2008 19:52

Pai aia au inima ...au doar stomac !...si k.k.t in loc de creier ! :evil:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

AdarM
new member
Mesaje: 13
Membru din: 08 Iun 2008 14:26

Mesaj de AdarM » 08 Iul 2008 09:22

Ce nu se-ntelege : de unde s-a tras concluzia ca balta ar fi C&R ?!...

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 08 Iul 2008 13:59

Se intelege foarte bine, deoarece ei se grabesc sa-l ascunda....
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

AdarM
new member
Mesaje: 13
Membru din: 08 Iun 2008 14:26

Mesaj de AdarM » 08 Iul 2008 14:54

maiden scrie:Se intelege foarte bine, deoarece ei se grabesc sa-l ascunda....
Cioace, nenica, vorbiti discutii !
Pai daca io te vad intrand pe poarta la Bagdasar, asta-nseamna ca esti diliu ? Sau daca te vad cumparand tampoane, musai sa fii hermafrodit ?
Vad ca se poarta tipul moral, aducand, oarecum, cu spiritul lui Savonarola, da' shed si gandesc ce sfarsit a avut sh-asta...

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 08 Iul 2008 15:42

AdarM scrie:
maiden scrie:Se intelege foarte bine, deoarece ei se grabesc sa-l ascunda....
Cioace, nenica, vorbiti discutii !
Pai daca io te vad intrand pe poarta la Bagdasar, asta-nseamna ca esti diliu ? Sau daca te vad cumparand tampoane, musai sa fii hermafrodit ?
Vad ca se poarta tipul moral, aducand, oarecum, cu spiritul lui Savonarola, da' shed si gandesc ce sfarsit a avut sh-asta...
@AdarM : Mai vezi o data filmuletul si o sa-ti dai seama. Fii atent cu ce viteza il impacheteaza in saci + fraze de genul "sa nu-l vada asta....", "nu vreau sa mi-l vada asta"... Ar fi putut sa-l lase in juvelnic, daca nu se ferea de nimeni, oricum, in concluzie ... niste fomisti ordinari. :-(

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 08 Iul 2008 20:06

@AdarM
Sa inteleg ca si tu ai acelasi comportament fata de un peste ? Adica din punctul tau de vedere e moral si sportiv ? Nu vreau sa iscam nimic dar ...... te compatimesc .
Sa ai fire intinse totusi !
PS. In general se vorbeste destul de corect , limbajul de mess e foarte rar folosit si doar de smecheri , sau de cei agramaticali .
Daca am incalcat regulamentul sunt de acord sa suport consecintele , dar nu m-am putut rabda. :evil:

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 08 Iul 2008 20:14

se pare ca AdarM face parte din aceeasi oala cu cei din film,AdarM,te sfatuiesc sa mergi pe un forum care ti se potriveste mai bine zic eu si anume un forum ...cum pregatim crapii la tigaie.... :idea: :idea:

numai bine

AdarM
new member
Mesaje: 13
Membru din: 08 Iun 2008 14:26

Mesaj de AdarM » 08 Iul 2008 20:37

florincj scrie:@AdarM
Sa inteleg ca si tu ai acelasi comportament fata de un peste ? Adica din punctul tau de vedere e moral si sportiv ? Nu vreau sa iscam nimic dar ...... te compatimesc .
Sa ai fire intinse totusi !
PS. In general se vorbeste destul de corect , limbajul de mess e foarte rar folosit si doar de smecheri , sau de cei agramaticali .
Daca am incalcat regulamentul sunt de acord sa suport consecintele , dar nu m-am putut rabda. :evil:
Mai usor cu pianu' pe scari, mon cher, cata vreme referirea ta la "agramaticali" aduce a fluierat in biserica.
In ce priveste comportamentul meu fata de pesti, e unul ce respecta legea, conventiile civile si morala. Pe orice balta unde nu mi-e interzisa in mod expres retinerea anumitor exemplare, ele iau degraba calea tigaii, a protapului, gratarului, etc...
Razvan.D scrie:se pare ca AdarM face parte din aceeasi oala cu cei din film,AdarM,te sfatuiesc sa mergi pe un forum care ti se potriveste mai bine zic eu si anume un forum ...cum pregatim crapii la tigaie.... :idea: :idea:
numai bine
La fel de mult se pare ca trimiterea ce-am facut-o anterior catre spiritul lui Savonarola, spirit ce rabufneste din incorsetatele minti ale unor useri de aici, n-a fost nici intamplatoare, nici gresita.

PS. Chiar ca nu v-ar strica o sectiune de gastronomie dedicata crapului... :D

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 08 Iul 2008 20:43

da repede mai aparusi atotstiutule si cititule :mrgreen: ,se pare ca esti unu de pe aici care si-a facut nick doar pt scandal ,iti plac crapii cu,carne care miroase numai a bile si tot felul de dracovenii ? :mrgreen: :mrgreen:

nu ai gasit forumul pe care ti l-am propus,ca aici esti pe un forum C&R :idea:

PS

la oameni inhibati cu boilies nu mai raspund ;-)

Închis