no comment

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 17 Iul 2008 07:57

Eu cred ca ne risipim timpul cu astfel de cretini. Si ingrosam paginile topicului asa......in van.
Mi-ar place ca un astfel de cretin, la fel ca si cei care baga la porbagaj si au un astfel de comportament fata de "partenerii" de pescuit....sa aiba soarta celui din filmuletz. E un pic mai vechi.....da nu pot sa ma abtin de cate ori il vad:
http://www.youtube.com/watch?v=mfXN-OHW2-U
Da poate cretinului......ii place :D .....

taranu'
new member
Mesaje: 9
Membru din: 15 Iul 2008 12:54

Mesaj de taranu' » 05 Aug 2008 15:50

danicristi_79 scrie:Eu cred ca ne risipim timpul cu astfel de cretini. Si ingrosam paginile topicului asa......in van.
Mi-ar place ca un astfel de cretin, la fel ca si cei care baga la porbagaj si au un astfel de comportament fata de "partenerii" de pescuit....sa aiba soarta celui din filmuletz. E un pic mai vechi.....da nu pot sa ma abtin de cate ori il vad:
http://www.youtube.com/watch?v=mfXN-OHW2-U
Da poate cretinului......ii place :D .....
ne pierdem poate vremea, dar nu inteleg de ce ne uitam numai in curtea vecinului si nu si in a noastra pentru ca mie personal imi vine tare greu sa cred ca maiestrii ai pescuitului ce sunteti nu ati comis greseli niciodata... dar singura voastra scuza este ca nu v-ati trezit postati pe diferite siteuri si apoi sa fiti comentati. ne pierdem vremea pentru ca nu aveam nimic mai bun de facut si pentru ca aceste filmulete reflecta realiatetea pe care o traim toti si la care contribuim cu totii, fie ca ne dam
pe fata, fie ca ne ascundem... :-(

Scrie răspuns