Ajutor pentru incepatori...

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 29 Aug 2008 15:33

stoican_mihail scrie:@ Iorga si Boosterman
Site-l cu mistouri nu este aici. Omul are o intrebare sau un anunt de bun simt si vin niste tarani sa faca misto de el. N-ar trebui sa se numeasca CARP.RO , ci MISTOURI.RO. Orice ai posta ca incepator sau daca vrei sa afli o informatie esti imediat luat la misto de catre anumiti "pescari". Mare pacat.
Domnule draga ,eu mi-am permis o gluma cu Cristian Surdu si-atat ! ;-) Nu am glumit de anunt si nici de cei vizati in anunt !Am glumit ,sa spun asa,pe baza faptului ca la 32 de ani inca ma simt incepator (iar in unele privinte chiar sunt !)! :D
Te-ai aprins repede si cam degeaba... ca nu mai spun ca ne cataloghezi drept Tzarani pe baza unui rationament de tot kktu' ! :evil: Unde-i intrebarea celui incepator la care eu am facut misto ? :?:
Tuturor toate cele bune !
P.S. Daca nu-i deranj prea mare , completeaza te rog locatia de unde scrii sa stiu si eu unde nu mai sunt tzarani prin tara...sa dau o fuga pe la voi si sa va stric media la IQ-ul zonal ! :mrgreen:
Ultima oară modificat 29 Aug 2008 20:03 de către George Iorga, modificat 1 dată în total.
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Re: Ajutor pentru incepatori...

Mesaj de adi.oprea » 29 Aug 2008 17:53

Cristian Surdu scrie:Daca ai intre 13-16 ani , te-ai "virusat" la pescuit si nu ai scule, da-mi un mesaj AICI si eu cu prietenii mei sau cu alti useri te ajutam cu drag cu ce putem si noi....
@ Mosharu "perversul"
Din ce observ ademenesti minori, te dai mare cu scula care o ai si iti place si in grup :lol:

Cred ca fapta (sau tentativa) instrumentata de tine este foarte aspru pedepsita de lege :D eu zic sa consulti un avocat inainte de a pune ceva la cale :D :D :D
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Avatar utilizator
Cucu Ionel
senior member
Mesaje: 470
Membru din: 08 Ian 2006 15:00
Localitate: Timisoara

Mesaj de Cucu Ionel » 29 Aug 2008 19:35

Azi Michael Jackson implineste 50 de ani! Cristi, vrei sa-i faci concurenta la marea sa pasiune ??? :lol: :lol: :lol:
Fir intins tuturor celor ce-si doresc acest lucru

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 30 Aug 2008 17:02

stoican_mihail scrie:@ Iorga si Boosterman
Site-l cu mistouri nu este aici. Omul are o intrebare sau un anunt de bun simt si vin niste tarani sa faca misto de el. N-ar trebui sa se numeasca CARP.RO , ci MISTOURI.RO. Orice ai posta ca incepator sau daca vrei sa afli o informatie esti imediat luat la misto de catre anumiti "pescari". Mare pacat.
@Mihail, nu te mai lua de ei...ma cunosc cu ei si isi permit oarecum cu mine ;-)
Cezare, te mananca? :lol:

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 30 Aug 2008 21:56

Cristian Surdu scrie:
stoican_mihail scrie:@ Iorga si Boosterman
Site-l cu mistouri nu este aici. Omul are o intrebare sau un anunt de bun simt si vin niste tarani sa faca misto de el. N-ar trebui sa se numeasca CARP.RO , ci MISTOURI.RO. Orice ai posta ca incepator sau daca vrei sa afli o informatie esti imediat luat la misto de catre anumiti "pescari". Mare pacat.
@Mihail, nu te mai lua de ei...ma cunosc cu ei si isi permit oarecum cu mine ;-)
Cezare, te mananca? :lol:
:oops: am sarit calul??? :oops:
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
boosterman
veteran
Mesaje: 740
Membru din: 28 Iun 2006 22:02
Localitate: Suceava
Contact:

Mesaj de boosterman » 31 Aug 2008 10:54

stoican_mihail scrie:@ Iorga si Boosterman
Site-l cu mistouri nu este aici. Omul are o intrebare sau un anunt de bun simt si vin niste tarani sa faca misto de el. N-ar trebui sa se numeasca CARP.RO , ci MISTOURI.RO. Orice ai posta ca incepator sau daca vrei sa afli o informatie esti imediat luat la misto de catre anumiti "pescari". Mare pacat.
Parerea mea e ca ar trebui s-o lasi mai moale cu cafeaua si mancarurile condimentate! Nu vezi orasene ca-ti dauneaza energizantele? Daca te stii coleric citeste, numara te rog pana la 10 si apoi apuca-te de scris la tastatura.
Pentru partea de incheiere te rog sa citesti, de doua ori, finalul din raspunsul lui @iorga, doar suntem doi nu?
PS: nu uita de :adi oprea si cezaro deci x 4 :idea: :idea:
Stima!
Nimeni nu moare virgin. Viata i-o trage fiecaruia cel putin o data.

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 31 Aug 2008 10:58

Cam sariti calu'..... :D :roll: Ce drac' aveti frate???? :evil:
@Cezaro, glumeam.... ;-)

Scrie răspuns