Fishing &Hunting Channel

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 29 Ian 2009 15:34

victorash scrie:ma inteleg eu cu ei cumva..stai linistit ca daca l-a vazut lumea nu-l mai poate scoate :lol:
Mai stiti ceva de cei de la Dolce? :cry: :cry:
Team Select Bait Romania

mx1000
junior member
Mesaje: 84
Membru din: 29 Oct 2008 09:29
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de mx1000 » 29 Ian 2009 15:51

salut.
Pe UPC cand apare?
merci

Isorin
new member
Mesaje: 17
Membru din: 02 Feb 2009 17:41
Localitate: Bucuresti

F&H

Mesaj de Isorin » 02 Feb 2009 18:03

In primul rand bun gasit la toata lumea. Pe acest forum eram Sorini, am schimbat serviciul si E-mailul, a trebuit sa ma reiregistrez.
A rezolvat prolema receptiei canalului F&H astfel: Aveam contract cu RDS. Am cerut extensie de pachet de programe( HBO COMEDY, FILM+, ETC).
Au facut act aditional la contract, extensia costa 14 lei/luna. Au venit si au instalat acasa un aparat, DIGITAL CABLE RECIVER, este similar cu cel de la DIGI TV, numai ca este montat pe cablu si receptioneaza programele transmise pri acesta. Mie mi se pare super OK, se vede foarte bine. Deci in pachetul extins se afla si canalul F&H.
Sa auzim numai de bine, si sa vi se rupa cantarele si sacii de cantarit in vara care urmeaza!!!!!!1 :lol: :lol: :lol:

Isorin
new member
Mesaje: 17
Membru din: 02 Feb 2009 17:41
Localitate: Bucuresti

F&H

Mesaj de Isorin » 02 Feb 2009 18:05

In primul rand bun gasit la toata lumea. Pe acest forum eram Sorini, am schimbat serviciul si E-mailul, a trebuit sa ma reiregistrez.
A rezolvat prolema receptiei canalului F&H astfel: Aveam contract cu RDS. Am cerut extensie de pachet de programe( HBO COMEDY, FILM+, ETC).
Au facut act aditional la contract, extensia costa 14 lei/luna. Au venit si au instalat acasa un aparat, DIGITAL CABLE RECIVER, este similar cu cel de la DIGI TV, numai ca este montat pe cablu si receptioneaza programele transmise pri acesta. Mie mi se pare super OK, se vede foarte bine. Deci in pachetul extins se afla si canalul F&H.
Sa auzim numai de bine, si sa vi se rupa cantarele si sacii de cantarit in vara care urmeaza!!!!!!1 :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 08 Feb 2009 13:32

@ Victoras
dupa cum se vede acum canalul ai facut contract cu ei. Asai?
tutusi cu emisiunile de crap cum ramane?
daca puteti, bagatile mai des. ;-)
multumesc.

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 08 Feb 2009 16:55

Luci,emisiunile de pescuit sunt cam tot aceleasi de un an,intr-o luna le-ai vazut pe toate.Sper ca anul asta sa se schimbe ceva. ;-)

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 08 Feb 2009 19:36

@ Ghiti
si eu sper acelasi lucru ;-)

Avatar utilizator
Bogdan_Colceriu
junior member
Mesaje: 99
Membru din: 17 Apr 2008 15:24

Mesaj de Bogdan_Colceriu » 08 Feb 2009 19:41

din pacate in Miercurea-Ciuc cei de la UPC nu au binevoit sa introduca si acest canal de televiziune, fapt ce face imposibil accesul celor din aceasta zona la informatia oferita acolo! In speranta ca l vor baga, asteptam sa vedem ce o mai fi!
CLUB INSANE CARP TEAM ROMANIA
DYNAMITE BROTHERS CARP TEAM

Cimpan Razvan
member
Mesaje: 281
Membru din: 15 Dec 2004 11:57

salutare

Mesaj de Cimpan Razvan » 08 Mar 2009 18:36

cred ca incep sa regret ca miam luat digi doar pt f&htv.pt ca nu ma pot uita la nici o emisiune mi se blocheaza doar pe f&h.tv pe alte canale merge faceti ceva cu programul :-( si mai bagati emisiuni mai noi.
peste mare peste mic hai la mine pe carlig :)

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 09 Mar 2009 07:52

ghitighiusan scrie:Luci,emisiunile de pescuit sunt cam tot aceleasi de un an,intr-o luna le-ai vazut pe toate.Sper ca anul asta sa se schimbe ceva. ;-)
Acelasi lucru este si pe Discovery,Animal Planet , si pe toate programele documentare. De unde atita material ?
Eu vad 5 programe de pescuit si vinatoare Seasons,Chasse & Peche,Caccia e Pesca, Caza Y Pesca si F&H, peste tot acelasi lucru, daca te uiti o saptamina zilnic, nu mai e novoie 1 luna de zile sa muti pe acele programe. Sa nu uitam ca mai ales pescuitul este un sport de seson

Scrie răspuns