Intrebare.

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 26 Mar 2003 13:31

Salut baieti,ivi multumesc ca ma corectati.asta i foarte bine.toti avem de invatat si cat pare eu mai mult ca ceilalti.Scump Vlad imi pare rao sa te desamagesc dar sunt italieno 100 la 100.sunt nascut in torino 1975 15 01.partinti mei sunt italieni asa cum bunici si strabunici si.....dac ai citit vreo scrisoare de a le mele cu scris ortograf perfect e pentru ca quand secretara mea este disponibila imi face o placere si scrie scrisoare pentru mine.scrie mai repede si .......corect....cred.iartama mihai v dac tam atacat ,nu aveam intenzie.am doar avut o zi de a le mele....cele bune.orcum merci baieti pentru rabdare.Vlad ai dreptate ca apa te inscela si ca mulinete au fost abu 4000.am sis si eu o prostia.daca te interesasa va sic un site unde se vorbeste mai mult despre romania si este focut de un mare pescar italieno,director de multe jurnal si carte despre crap,cele mai importante din italia:www.robertoripamonti.it
baiatul este un veteran italian care vine de 3 ori pe an aici si ca scrie multe despre pescuit in romania si in particulare chestie cele mai inovative despre pescuitul carpfishing avansat.salut,fratii!!ppentru mine nu contasa nationalitate si chiar imi face placere dac tu imi consider de ai vostri.chiar sunt onorat.pa

Avatar utilizator
Musaro Adriano
veteran
Mesaje: 705
Membru din: 29 Ian 2003 15:02
Localitate: torino italy

Mesaj de Musaro Adriano » 27 Mar 2003 13:09

ps. cosa significa GET-BEGET?chiar nu stiu.salut

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 27 Mar 2003 14:20

inseamna autentic

Scrie răspuns