Cand credeti ca vom face prima iesire la crap anul asta?

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

?

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:03

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap CR si caras la undita care poate fi pastrat.

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

?

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:03

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap C&R si caras la undita care poate fi pastrat.

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:04

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap C&R si caras la undita care poate fi pastrat. :roll:[/code]

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:05

Rog un moderator sa stearga mesajele dublate, primeam o eroare de PHP fara instintarea ca mesajul a fost postat

Scrie răspuns