Cand credeti ca vom face prima iesire la crap anul asta?

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 12 Feb 2009 12:34

@tranulea tiberiu
am fost la canalul rompetrol,m-am gandit ca fiind canal si ca avand curent poate pestele se misca mai bine si o pune botul da degeaba,in schimb m-am jucat la fixa la oblete :lol:
ccc corbu constanta

Avatar utilizator
Brie
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 15 Feb 2009 14:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Brie » 28 Feb 2009 10:33

Cum a dat 10 grade pe termometru am plecat

Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

salut

Mesaj de ANTON ADRIAN » 10 Mar 2009 19:08

Remuse o alta balta la care se merita sa te distrezi oare sti??????? Eu astept acum saptamana asta daca nu cea lalta sa trag o fuga la dunavat si ar fi inposibil sa vin fara crap si somn de acolo ..............si nu mai zic de babusca si rosioara

Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

salut

Mesaj de ANTON ADRIAN » 10 Mar 2009 19:09

Remuse o alta balta la care se merita sa te distrezi oare sti??????? Eu astept acum saptamana asta daca nu cea lalta sa trag o fuga la dunavat si ar fi inposibil sa vin fara crap si somn de acolo ..............si nu mai zic de babusca si rosioara

Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

salut

Mesaj de ANTON ADRIAN » 10 Mar 2009 19:09

Remuse o alta balta la care se merita sa te distrezi oare sti??????? Eu astept acum saptamana asta daca nu cea lalta sa trag o fuga la dunavat si ar fi inposibil sa vin fara crap si somn de acolo ..............si nu mai zic de babusca si rosioara

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 10 Mar 2009 20:34

acum sa te distrezi ar merge cu o fixa la ghiolu mare la cazino.si eu am vrut sa ma duc dupa crap dar m-am lasat pagubas,am ajuns la concluzia,sfatuit si de cineva ca acum cel mai bine merge o relaxare cu o fixa.fir intins la dunavat
ccc corbu constanta

Avatar utilizator
Gabi Milea
member
Mesaje: 151
Membru din: 28 Oct 2008 22:13

Mesaj de Gabi Milea » 13 Mar 2009 08:49

Nu o sa se teermine martie sa nu fiu pe balta! Poate tine si vremea cu noi pescarii!
Acum lucrez la boiliesuri
Fire intinse si ne vedem pe balta!
:mrgreen:

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:01

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap C&R si caras la undita care poate fi pastrat.

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:02

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap C&R si caras la undita care poate fi pastrat.

Avatar utilizator
Nixon
new member
Mesaje: 12
Membru din: 16 Dec 2008 13:06
Localitate: Bucuresti
Contact:

?

Mesaj de Nixon » 13 Mar 2009 11:03

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Vreau sa merg la o balta pe 14 sau 15 martie in jurul bucurestiului unde sa pot uda noile achizitii insa vreau sa-l iau si pe tatal meu care nu stie sa pescuiasca decat la undita. Intrebarea mea este unde se prinde si crap C&R si caras la undita care poate fi pastrat.

Scrie răspuns