ABANDONUL BINECUNOSCUTULUI !!

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

mihai florescu
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 24 Mai 2004 19:48

Mesaj de mihai florescu » 11 Aug 2004 13:36

@ garmoj - daca vrei sa iti faci mina pe Forum - si sa pari de-al casei nu este cazul sa pupi in cur prima data . Scrie ceva interesant si lumea te va baga in seama BROVA DOMNULE pANGICA.TReaba cu lumea buna o ai doar tu in cap si atit.CU pupatul in cur zau ca este alt ceva,ceva care suna cam asa:bag mina la bile celor de la Senzor ca poate ma baga in seama si facem un grup rebel de pescuit la crap,Doar ei sint campioni si eu sint clovnul lor.Cu luatul in mina nu ar fi nimic daca nu ar fi si astupat gura ex:Daiwa emcast plus.Nu poate nimeni sa intrebe,sa spuna o pare,sa vrea sa vinda ceva ca apare dl.Pangica si fie isi face reclama,fie nu suporta argumente ,fie...
Dinsul eu cred ca are multe de spus ,lucruri bune utile demne,dar ii plac lucrurile care se intimpla pe merginea strzii.Pacat.

cornel rosioru
veteran
Mesaje: 678
Membru din: 10 Aug 2004 13:32
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornel rosioru » 11 Aug 2004 15:05

Domnule sangelo, iarta-ma dar nu ai inteles nimic.
1. Am spus ca noi ne petrecem mai mult timp pe balta.
2. Am spus ca prea s-a facut din tintar armasar.
3. Nu am stirbit cu nimic din meritele cuiva.(nici nu mi-as permite)
4. Eu nu am facut apologia meritelor mele(cu modestie va spun ca ar fi prea mult de scris)
5. Rezultatele la un concurs depind de f. multi factori, important dupa parerea mea, e sa participi si sa faci tot ce este omeneste posibil pt. a prinde peste. Dv. daca nu participati la concursuri nu aveti de unde sti.
6. Acum pescuiesc cu fire Stren de 0,30 in locuri curate, si cu silver thread in locuri cu agatatori. Ambele sunt americane.
7. Regret ca nu ne-am cunoscut si personal.
CU STIMA L.V.-ul.

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 11 Aug 2004 15:56

@ Iliuta - cred ca am lamurit aseara la telefon cu e asta cu mincinosul . Spun clar aici ca Iliuta nu e mincinos !!! - si departe de mine ideea asta . El saracu nu a postat la subiectul asta , pina la cele scrise de mine , decit 1 postare . Vreau sa spun ca gasca contestatara - de pescari de Internet - au denaturat adevarul - si se intelegea ca acest concurs a fost un fiasco !! Asta e fals !! Culmea este ca ei nici nu au fost acolo - asa cum nu au fost nici la Hobaia - scriu ce vor ei - doar doar i-o lua cineva in seama . Postarea de final a lui Iliuta a lamurit lucrurile si nu spune decit ce am vrut si eu sa zic . Concursul a fost OK - optiunea de a pleca a fost a lui Iliuta - restul e treaba lui !
@ MikiF - la cita putere de analiza ai - chiar nu iti raspund - pentru ca imi consumi din resurse . Pesemne ca imi porti pica pentru mulineta aia - asta e - imi pare rau dar prosteai lumea ! Si apropo Iliuta - daca ii raspund pe larg vizitatorului acesta , dupa aia imi spui ca sar calul din nou - si ca sunt eu al dracului si cu limba ascutita !

mihai florescu
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 24 Mai 2004 19:48

Mesaj de mihai florescu » 12 Aug 2004 11:11

Domnule Pangica nu este nevoie sa-mi raspundeti pt ca ati intra mai adinc in kk.Treaba cu prostitul oamenilor pt ca am cerut un pret pe care eu l-am platit nu mi se pare justificata(ar fi fost suficient sa spuneti ca este un pret mare,nu sa va faceti reclama,cum ati facut si ulterior ,pe un sait ce nu va apartine)atita timp cit pt prietenii dvs de la Senzor nu aveti aceleasi comentarii(verificati preturile va rog).Asta nerusinare.

dan craciun
junior member
Mesaje: 53
Membru din: 07 Ian 2003 08:24
Localitate: Rm.Valcea
Contact:

Mesaj de dan craciun » 12 Aug 2004 12:01

Domnilor!!! Lasati polemica deoparte,ce naiba,ca sinteti maturi,altfel o sa ajungeti la vorba aia :OM MATUR SI MINTE...LULA!!!

Scrie răspuns