The Source Base Mix

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mircea.rusu
member
Mesaje: 149
Membru din: 18 Dec 2009 16:05
Localitate: turda judet cluj

Mesaj de mircea.rusu » 05 Feb 2010 14:41

Asa e.Intr-adevar,pentru 10 kg de mix ai nevoie cam de 400-450 ml de The Source Liquid ...deci 2 flacoane. :D
Bastoane de nadit din fibra carbon
SuperVeloce
Killer Design

Avatar utilizator
zenhor
senior member
Mesaje: 322
Membru din: 01 Iun 2008 13:51
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zenhor » 14 Feb 2010 14:38

Mi se pare mie sau s-a schimbat reteta mix-ului The Source? Parca arata altfel.

Ce parere aveti?
<*))))))><{

Avatar utilizator
mircea.rusu
member
Mesaje: 149
Membru din: 18 Dec 2009 16:05
Localitate: turda judet cluj

Mesaj de mircea.rusu » 14 Feb 2010 18:49

[quote="zenhor"]Mi se pare mie sau s-a schimbat reteta mix-ului The Source? Parca arata altfel.

Ce parere aveti?[/quote]

La ce te referi cand spui ca s-a schimbat reteta?
Bastoane de nadit din fibra carbon
SuperVeloce
Killer Design

Avatar utilizator
zenhor
senior member
Mesaje: 322
Membru din: 01 Iun 2008 13:51
Localitate: Bucuresti

Mesaj de zenhor » 14 Feb 2010 20:46

In punga arata altfel: granulatia un pic mai mare. La inceput am zis ca il confund cu The Source Method Mix, dar era chiar mix-ul de bile.
Poate avea punga respectiva ceva anume.

Oricum am constatat, si nu cred ca sunt singurul, ca anumite mix-uri se isi schimba retetele la un moment dat. Si nu prea folosesc eu mix-uri de mult timp...deci, cam rapid isi schimba compozitiile :P .
<*))))))><{

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 15 Feb 2010 15:08

zenhor scrie: Oricum am constatat, si nu cred ca sunt singurul, ca anumite mix-uri se isi schimba retetele la un moment dat. Si nu prea folosesc eu mix-uri de mult timp...deci, cam rapid isi schimba compozitiile :P .
Horia, daca este adevarat ce ai postat, cred ca Vlad Pavlovici ar fi bine sa ne "descurce", ce zici Vlad?

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 15 Feb 2010 15:08

zenhor scrie: Oricum am constatat, si nu cred ca sunt singurul, ca anumite mix-uri se isi schimba retetele la un moment dat. Si nu prea folosesc eu mix-uri de mult timp...deci, cam rapid isi schimba compozitiile :P .
Horia, daca este adevarat ce ai postat, cred ca Vlad Pavlovici ar fi bine sa ne "descurce", ce zici Vlad?

Scrie răspuns