Bile SENZOR

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
mariuscrap
new member

Mesaj de mariuscrap » 06 Feb 2010 14:43

Salut Bogdane !
Hai sa-ti spun eu ingredientele de la reteta aia de 380V!!!!
in parti egale si in ce ordine vrei tu pui urmatoarele ingrediente:
putin BOGDAN DRAGAN un pic GEORGE ALEXANDRU la care mai adaugi din logica lui domnului VLAD PAVLOVICI si sa nu-l uitam si MIHAI OPREA la care mai adaugam si ceva parti ardelenesti si banatene incepand cu GHITII GHIUSAN , ceva ALIN ROYAL si terminand cu MARIUS ANGLER :D
Si pt ca tot anumiti domni pescari la care nici nu ma sinchisesc sa le rostesc numele dar care sant stiuti mai de toti o dau in sus cu calitatea cu prospetimea sa ia aminte si sa invete ca mixul mentionat mai sus de mine e un mix de inalta calitate si acuratete nu este nici mucegait si nici alterat !
Eu cam atat am avut de zis iar daca anumite persoane se simt atinse i treaba lor

mariuscrap
new member

Mesaj de mariuscrap » 06 Feb 2010 14:44

partea likida o las pe altii sa o compuna

marius.tim
veteran

Mesaj de marius.tim » 06 Feb 2010 18:26

Uaaaaaau man! :lol:
Team Select Bait Romania

ochirosii
senior member

Mesaj de ochirosii » 06 Feb 2010 20:11

mariuscrap scrie:Si pt ca tot anumiti domni pescari la care nici nu ma sinchisesc sa le rostesc numele dar care sant stiuti mai de toti o dau in sus cu calitatea cu prospetimea sa ia aminte si sa invete ca mixul mentionat mai sus de mine e un mix de inalta calitate si acuratete nu este nici mucegait si nici alterat !

ImagineImagine

Bogdan Dragan
junior member

Mesaj de Bogdan Dragan » 07 Feb 2010 01:39

mariuscrap scrie:Salut Bogdane !
putin BOGDAN DRAGAN un pic GEORGE ALEXANDRU la care mai adaugi din logica lui domnului VLAD PAVLOVICI si sa nu-l uitam si MIHAI OPREA la care mai adaugam si ceva parti ardelenesti si banatene incepand cu GHITII GHIUSAN , ceva ALIN ROYAL si terminand cu MARIUS ANGLER :D
Si pt ca tot anumiti domni pescari la care nici nu ma sinchisesc sa le rostesc numele dar care sant stiuti mai de toti o dau in sus cu calitatea cu prospetimea sa ia aminte si sa invete ca mixul mentionat mai sus de mine e un mix de inalta calitate si acuratete nu este nici mucegait si nici alterat !
Eu cam atat am avut de zis iar daca anumite persoane se simt atinse i treaba lor
Clona??? :lol:
Bogdan Dragan

marius.tim
veteran

Mesaj de marius.tim » 07 Feb 2010 10:33

Bogdan Dragan scrie:
mariuscrap scrie:Salut Bogdane !
Clona??? :lol:
Nici o sansa.E cat se poate de real!!!!!! ;-)
Team Select Bait Romania

george alexandru
junior member

Mesaj de george alexandru » 07 Feb 2010 12:49

:D :D :D :D
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Mail- george.alexandru@chiroiu4greenlake.ro

http://www.chiroiu4greenlake.ro/

DOEAT-KR
member

Mesaj de DOEAT-KR » 07 Feb 2010 21:32

felicitari pentru terciul de aici ...poate cineva chiar ii interesat de bilele senzor si intra la acest topic si citeste total despre altceva :-?
Roland K.
Member of CS CRAP ARAD
DOEAT CARP FISHING
www.carplove.ro

George Iorga
maniac

Mesaj de George Iorga » 07 Feb 2010 21:53

DOEAT-KR scrie:felicitari pentru terciul de aici ...poate cineva chiar ii interesat de bilele senzor si intra la acest topic si citeste total despre altceva :-?
...bulgaru' e de vina ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

remi
member

Mesaj de remi » 08 Feb 2010 01:33

Cum adica bile senzor? senzori bile sau bile bile?

Scrie răspuns