Caut o nada Crap mix Natural

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde danr » 07 Iun 2010 22:04

prietene incearca sa nu jignesti oamenii
la urmatoarea iesire cu injurii pierzi accesul la forum
danr
Site Admin

Mesajde vanu juniorul » 08 Iun 2010 09:19

danr, poti sa ne spui parerea ta de admin al acestui forum? Este sau nu reclama?
vanu juniorul
new member

Mesajde ADN » 08 Iun 2010 10:27

danr scrie:prietene incearca sa nu jignesti oamenii
la urmatoarea iesire cu injurii pierzi accesul la forum

Draga Danr tu ai citit ce abereaza oamenii astia? Daca nu au nimic de spus prefer sa taca decat sa abereze... nush cata indulgenta trebuie sa ai cu astfel de oameni dar tu ca si ADMIN in loc sa ameninti poate e bine sa decizi tu daca e reclama sau nu (ca poate tu cunosti semnele distinctive ale unei reclame). Nush daca vezi dar se abereaza mult la un topic facut de mine (se numeste spam) ceva ce nu este legat de subiectul meu ca ADMIN trebuie sa cunosti aceste lucruri :) poate iei masurile care se cuvin.
Nu pot sa cred cata rea vointa este pe un forum unde trebuie sa ne simtim bine sa discutam sa povestim sa impartasim experiente.

Repet pentru ultima oara orice om gandeste (asa se presupune) trebuie sa ai un mare grad de prostie sa afirmi ca este o reclama cand NU exista informatii legate de produs (coemrcializare, efecte , pret etc) asa ca nu am fortat sau impus cuiva sa cumpere acest produs care eu il caut si nu il gasesc. Acum daca vrei tu sa imi iei accesul asta e, bafta, insa nu uita ca un admin are o mare responsabilitate sa mentina armonia si sa sanctioneze aberatiile (spamul) postat de unii oameni fara pic de cultura generala.
ADN
new member

Mesajde mosharu » 08 Iun 2010 10:44

adeneule....
ai 5 postari dintre care 1 este o reclama mascata la un groundbaits obscur...
am postat site-ul meu la semnatura cu acordul proprietarului acestui site, asta ca sa nu ma marai aiurea... ;-)
daca tu ai folosit la nadit mixura din punga aia si ai prins la ea, bv tie ( cate kile de caras ai prins..? )
Danr. ca si admin, are dreptul sa "traga de urechi" pe cine vrea muschiu' lui...pe site-ul lui ;-)
nu-ti convine pe crap.ro ? ...go planet :lol:
in alta ordine...mai lasa-ne taica cu intepaturile tale ca nu sperii pe nimeni. 8)
baietii care nu au nimic de ascuns posteaza cu numele real :oops:
mosharu
maniac

Mesajde Indian Larry » 08 Iun 2010 11:02

Moshare trage frana de mana ca nu are rost....

ADN , daca incepi cu "papagali" si "oameni fara cultura" , macar treci pe la introducere sa stim si noi cu ce OM CULT stam de vorba. Nu crezi ca e mai frumos asa? Eu te-as controla putin la "IP" , dar.....
Lasand reclama la o parte , cauta "furajul" pe la Carefura , sau la hipermarketuri de genul. ;-) Calitatea o afli pe urma. ;-)
Pescar hoinar prin Romania
Indian Larry
senior member

Mesajde mosharu » 08 Iun 2010 11:06

larry, am tras de mult frana cu alde ADNuri de astia....ca nu are rost.
mosharu
maniac

Mesajde vanu juniorul » 08 Iun 2010 11:13

aici s-a pus o intrebare la care nu a raspuns decat Indian Larry, chiar daca a mai adaugat si alte rautati. sincer cred ca puteti sa stergeti topicul asta pentru ca nu va ajuta pe nimeni.....

probabil ca incepatorii nu isi au locul pe acest forum......
vanu juniorul
new member

Mesajde Indian Larry » 08 Iun 2010 11:21

vanu juniorul scrie:
probabil ca incepatorii nu isi au locul pe acest forum......

De unde ai tras concluzia asta? Nu are nimeni nimic cu incepatorii. Asa ti s-a parut tie? Prin excluderea putinelor cazuri in care apare vreunul si intreaba cum se fac bilele....forumul fiind plin de informatie si raspunsuri. Sau mai apare vreunul si te sacaie cu 487638475 de topicuri pe aceeasi tema.
Daca e sa vorbim de crap , incepatori suntem toti. ;-) Inca nu a aflat nimeni toate secretele lui si mereu este intr-o continua schimbare.

Sa fii iubit!
Pescar hoinar prin Romania
Indian Larry
senior member

Mesajde ADN » 08 Iun 2010 11:26

Regret ca am cerut ajutorul pe acets forum mosharu'
maniac
se vede ca stai prea mult timp cu batu in apa ca te ai cam salbaticit ai senzatia ca trage pluta si e bambina ;) am cerut informatii despre produs nu am facut reclama te las in prostia ta ca puti de nesimtire. Am 25 de ani si garantat am mult mai multa scoala decat tine ;) si da am prins carasei crap si cam toate speciile( nu la momeala aia) nu te priveste altceva. Daca ai ceva de spus raspunde la intrebarea mea sau taci draku din gura. Suntem un popor cu gura mare si minte putina. Daca nu stiu ceva intreb ceea ce am si facut.Asa ca jet pe balta si invata sa respecti oamenii care nu ii cunosti ca poate sunt cu multe capitole peste tine.
ADN
new member

Mesajde mosharu » 08 Iun 2010 11:41

ADN scrie:Regret ca am cerut ajutorul pe acets forum mosharu'
maniac
se vede ca stai prea mult timp cu batu in apa ca te ai cam salbaticit ai senzatia ca trage pluta si e bambina ;) am cerut informatii despre produs nu am facut reclama te las in prostia ta ca puti de nesimtire. Am 25 de ani si garantat am mult mai multa scoala decat tine ;) si da am prins carasei crap si cam toate speciile( nu la momeala aia) nu te priveste altceva. Daca ai ceva de spus raspunde la intrebarea mea sau taci draku din gura. Suntem un popor cu gura mare si minte putina. Daca nu stiu ceva intreb ceea ce am si facut.Asa ca jet pe balta si invata sa respecti oamenii care nu ii cunosti ca poate sunt cu multe capitole peste tine.

kkt cu oki, eram sigur cu esti un pescarici cu cash la gura..... :lol:
marsh in mortii tai de lake..... :lol:
mosharu
maniac

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Nade si momeli