Caut o nada Crap mix Natural

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde vanu juniorul » 08 Iun 2010 16:16

vanu nu e ADN :-)
vanu juniorul
new member

Mesajde Claw » 08 Iun 2010 16:20

nici prieteni ? :idea:
Claw
member

Mesajde Indian Larry » 08 Iun 2010 16:25

Claw scrie:nici prieteni ? :idea:

:lol:
Pescar hoinar prin Romania
Indian Larry
senior member

Mesajde vanu juniorul » 08 Iun 2010 16:28

prieteni da
vanu juniorul
new member

Mesajde zfcristian » 08 Iun 2010 16:42

vanu juniorul scrie:prieteni da
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Personalitate multipla ???

Ps: Tu pentru fiecare balta pe care pescuiesti si prinzi un peste faci asa reclama ca la ..... f1 ? Sunt curios cum te-ai comporta dupa ce ai pescui pe un mv2 sau pe un cercani :mrgreen: sau la astea nu ai interes sa le faci reclama ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Crap.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi
zfcristian
senior member

Mesajde vanu juniorul » 08 Iun 2010 16:48

cum ai ajuns la concluzia ca vreau sa ii fac reclama? Ca am deschis un topic in sectiunea de prezentare a locurilor de pescuit? Cel de acolo a intrebat daca sunt crapi de 1-2kg sau sunt si mai mari, iar eu am prins unul singur de mai mare si de acela am scris.

asa cum am mai scris in topicul asta sunt incepator si nu am pescuit unde zici tu, iar daca ai o recomandare e binevenita si am sa scriu si despre ea atunci dupa ce o sa pescuiesc si pe acolo.
vanu juniorul
new member

Mesajde Claw » 08 Iun 2010 19:36

baieti , chiar daca ar face reclama la o balta sau la o nada, nu cred ca e asa grav. oricum suntem intoxicati din toate partile cu reclame la nade si la balti, poate chiar asta e motivul pentru care suntem asa de circumspecti cand se vorbeste despre o balta sau o nada. si baltile si nazile, cu cat mai multe cu atat mai bine iar parerile despre ele eu le consider comunicare nu reclama.
oricum adn l-a cam enervat pe mosharu :x .. nu-l vad bine
Claw
member

Mesajde ADN » 08 Iun 2010 20:48

Claw scrie:oricum adn l-a cam enervat pe mosharu :x .. nu-l vad bine

Man pai cand ma acuza de ceva neadevarat si continua sa sustina o prostie chiar daca sunt numai argumente clare ca nu este o reclama (cred ca nu se stie ce elemente trebuie sa aibe o reclama de se dicuta asa) eu personal stiu si garantat nu sunt singurul pe forumul asta plus ca au citit ff multi topicul si nu au sarit sa abereze cum a facut "domnu" mentionat de tine (daca nu au stiut nu au vorbit ) nu sa iti bati joc de o intrebare (si un om care nu il cunosti) doar pentru ca ai tu o tastatura in fata. SI REPET: Sa imi spuna mie in ce consta reclama la ce am intrebat eu ca nici pana acum nu a adus argumente ... (doar injuraturi) plus ca eu nu traiesc din pescuit si nu am o semnatura cu un filmulet in care ma joc cu o lanseta in parc ;)

Bafta si hai sa discutam despre pescuit ca de "gura mare" sunt satul
ADN
new member

Mesajde zfcristian » 08 Iun 2010 21:08

ADN scrie: plus ca eu nu traiesc din pescuit si nu am o semnatura cu un filmulet in care ma joc cu o lanseta in parc ;)

Cu o astfel de atitudine nu o sa iti faci multi prieteni pe aici, nu vad ce e rau in faptul ca omul produce niste articole pentru pescuit si care una peste alta mai sunt si bune .

Daca vrei sa inveti ceva despre pescuit cauta sa inveti de la cei cu experienta nu de la cei care dau cu 1 kg de bile un an :mrgreen:
Cam pe toate forumurile din cand in cand mai apare cate unu care e luat la misto dar daca isi vede de treaba lui trece cu bine, se vede ca esti tanar si nu ai facut armata, sa fii boboc :mrgreen:

Ps: In ziua de astazi nu mai este nicio smecherie sa ai N ani de scoala , sunt o groaza de gaozari cu cate 2-3 facultati terminate si care nu stiu sa lege 2 vorbe dar sa mai faca ceva intr-un domeniu .
La un moment dat cautam un sofer de categ B , fara experienta pentru firma unde lucrez si am avut cam 50 de CV-uri de absolventi de studii juridice, economice si tehnice, la ce ma ajuta pe mine unu cu ase-ul la condus masina ???? din contra vroia bani mai multi ca el are studii superioare dar aplica pentru postul de sofer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Crap.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi
zfcristian
senior member

Mesajde ADN » 08 Iun 2010 22:03

Cred ca nu ai inteles mesajul;) ideea nu e ca omu traieste din pescuit sau ca e pus filmuletul pe youtube (poate acum ma acuza ca fac reclama la site) ideea e ca eu pescuiesc din pasiune .. daca el traieste din asta e problema lui ... daca vede reclame sau dusmani pentru afacerea lui tot aia e ;) si stai linistit ca nu ma laud cu scoala doar expuneam niste lucruri evidente gen: sunt unii oameni care nu cunosc sensurile cuvintelor care le folosesc :) atat....

Si legat de suportat ... nu suport nimic... sunt pe un forum nu colegi de clasa poate sa aibe si 100 de ani ne respectam daca nu ne intoarcem in cocina si traim acolo. Nu sunt obligat sa tac atunci cand sunt prostit ... nu i am cerut altceva decat sa taca daca nu are nimic de spus.
Sper ca este ultimul post legat de "lectii de viata" aici trebuie sa fie lectii de peste :) sau gresesc?
ADN
new member

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Nade si momeli