Somn pe Dunare

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Albert » 06 Aug 2010 22:25

Haward scrie:eu nu ma cred inca pescar ... Nu am inca un venit propriu, intelegi tu asta ?

Aha..n-ai un venit..asta e scuza sa furi.Patetic. bine ca ai timp s-o arzi pe foum...Asa spui si daca inhati o colã de la butic? Ma scuzati..n-am un venit....
Mi-e sila de toti milogii astia asa...ca tine. Smiorcaitule...Hotule...
Albert
senior member

Mesajde Haward » 06 Aug 2010 22:33

Bai martalogule, te`a bagat cineva in seama ma ?
MaDa
Haward
new member

Mesajde Albert » 06 Aug 2010 23:43

Dupa ce atatia oameni ti-au raspuns, competent si civilizat, tu incepi sa fii obraznic..si in acelasi timp sa te smiorcai ca un parlit ce esti...bãi..mã...mucosule..
Auz' la el..n-am venit, d-aia fur..pfoai! Hotule.
Albert
senior member

Mesajde zfcristian » 07 Aug 2010 09:28

Rugam un moderator sa il traga pe dreapta o perioada pe acest pusti obraznic.
Chiar nu avem nevoie de valuri pe aici sau de pescuit la furculita si geam :evil:
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Crap.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi
zfcristian
senior member

Mesajde 2door » 07 Aug 2010 10:43

Haward scrie:Domnule PESCAR, eu nu ma cred inca pescar ... Nu am inca un venit propriu, intelegi tu asta ?

Vream doar sa spun un mod de a "pescui". "bracona" ... Am fost acum 1 luna la niste prietenii la munte si m`au dus sa`mi arate cum pescuiesc ei acolo pe un rau :) Dar, tu sa pari BATMAN, comentezi :)

mda...mi-ai confirmat ca ultima definitie din postul meu ti se potriveste de minune :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2door
veteran

Mesajde maiden » 10 Aug 2010 14:30

Bucura-te Haward de ultimele clipe pe acest forum...si continua chiar....esti in colimator!
Nu stiu daca scuzele adresate celor pe care i-ai jignit ar ajuta la ceva, dar oricum vad ca tot dai inainte.... Parerea mea e ca daca intrai pe forum sa-l citesti, sa-l rasfoiesti, sa vezi monturi, noduri, stiluri de pescuit, echipamente, ce si cum se pescuieste...era altceva. Toti ti-au vorbit civilizat, ti-au acordat din timpul lor, ti-au dat explicatii...tuuu... Asta e ..

Iti urez PA !
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI
maiden
Moderator

Anterior

Înapoi la Nade si momeli