Produsele ROD HUTCHINSON

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde elian.alin » 06 Aug 2010 05:42

Foloseste cineva aceste produse?Ceva rezultate?
elian.alin
new member

Mesajde oanavictor » 11 Aug 2010 09:19

Ca pescar sa pui aceasta intrebare este ca si cum ar spune un sofer ca FERRARI nu este o masina buna !!!!
Rod Hunchinson este inventatorul nazilor moderne care se folosesc in carp-fishing ,mai mult decat atat este parintele carp-fishingului ,cel mai renumit pescar de crap din lume .
Este inventatorul scopexului ,monster-crabului ,aromelor de fructe de padure .
Toate produsele lui sunt super-premium ,dar nu sunt pentru toate buzunarele .
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!
oanavictor
veteran

Mesajde elian.alin » 13 Aug 2010 00:05

oanavictor scrie:Ca pescar sa pui aceasta intrebare este ca si cum ar spune un sofer ca FERRARI nu este o masina buna !!!!
Rod Hunchinson este inventatorul nazilor moderne care se folosesc in carp-fishing ,mai mult decat atat este parintele carp-fishingului ,cel mai renumit pescar de crap din lume .
Este inventatorul scopexului ,monster-crabului ,aromelor de fructe de padure .
Toate produsele lui sunt super-premium ,dar nu sunt pentru toate buzunarele .

Pai atat timp cat nu sunt mai scumpe decat 1016 ce mai vb de bani????daca 1016 isi permite multa lume nu vad de ce nu ar cumpara aceste produse.Multam pt raspuns
elian.alin
new member

Mesajde kkruz » 20 Aug 2010 10:31

Ai probleme serioase daca compari Rod Hunchinson cu 1016!!!!!!!
un milion de vorbe nu fac cat un test
kkruz
member

Mesajde msimarian » 23 Aug 2010 12:09

De ce te grabesti sa faci asemenea afirmatii?Nici Rod Hutchinson nu este o nada prinzatoare 100%,desi este de o calitate exceptionala.Sunt lacuri pe care am facut partide de neuitat cu 1016,altele pe care am prins foarte slab.La fel se intampla si cu nada mai sus mentionata.Si in plus,elian.alin se referea la pret ,nu la calitate,unde subscriu si eu.
FIR INTINS!
msimarian
junior member

Mesajde octopussy78 » 23 Aug 2010 12:43

pai pana la urma daca stam sa o socotim mai bine nici-o marca de boilies-uri din lume nu este prinzatoare 100%
octopussy78
member

Mesajde 2door » 24 Aug 2010 16:29

kkruz scrie:Ai probleme serioase daca compari Rod Hunchinson cu 1016!!!!!!!

dupa cum vad ,tare ne mai place sa ne ratoim si sa ne umflam in pene.omul n-a pescuit pana acu cu aceste produse.ce mare lucru daca intreaba si isi da cu parerea despre pret?tre sa sarim de cur in sus si sa facem noi pe smecherii.nu-i frumos.de aia e rubrica asta,ca sa putem sa ne sfatuim intre noi .probabil ca nu toti intelegem lucrul asta.
de ex eu pescuiesc numa cu senzor si dynamite si habar nu am despre Rod Hunchinson ca nada.normal ca toata lumea a auzit de el ca persoana,dar ca nada nu ai de unde sa stii daca nu ai pescuit-o,nu?
2door
veteran

Înapoi la Nade si momeli