Aditiv Planet 1016 Editie Limitata

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde maximarian » 26 Noi 2010 13:52

Va salut,
v-as ruga pe cei care ati vazut/folosit sau ati avut/aveti acest < Aditiv Planet 1016 Editie Limitata > sa-mi spuneti cum arata la consistenta,culoare,miros,si eventual gust.Am cumparat o sticla din acest aditiv cu gandul ca o sa-l pun in mixul pt boiles 1016 si ma asteptam sa fie asemanator cu lichidele nutritive folosite in general in acest scop,insa arata exact ca si SPD-ul,are aceiasi consistenta vascoasa precum mierea de albine,acelasi gust dulce,diferind doar mirosul,acesta fiind de squid&octopus.Cu alte cuvinte mie mi se pare a fi SPD aromatizat cu S&O.Fiind vorba de Editie Limitata am zis ca o fi ceva mai deosebit,vreo compozitie de genul Dip-urilor insa cu doze mai mari de GLM si Robin Red,insa nu are cum sa contina absolut nimic din acestea fiind transparent si vascos.Opiniile voastre sunt binevenite.
maximarian
new member

Mesajde lucian76 » 26 Noi 2010 14:35

Ma tem ca asa arata ..adica detii produsul autentic.
xxx doesn't think.... because xxx knows everything
lucian76
member

Mesajde maximarian » 29 Noi 2010 21:49

Da,intr-adevar,se pare ca e produsul autentic,SPD aromatizat.
maximarian
new member

Înapoi la Nade si momeli