Carp Expert,Haldorado sau mamaliga

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde ProoFf » 26 Sep 2011 21:00

Buna ziua,
Ma intereseaza care nada ar fi mai buna.
Despre lac stiu ca boilesul nu este folosit mai deloc
Principala momeala este porumbul.La cel de vanilie o cunostinta a prins un crap de 6 kg.
Pestele urmarit este crapul iar montura este un simpluta
Imagine
Aceasta este o versiune mai veche a pozei a mai modificato dar asa arata in principal.

Multi folosesc ca nada mamaliga.

Pestele urmarit este crapul si carasul mai mare.La crap nu ma intereseaza exemplarele capitare ci cele pana in 10 kg.

Ce ma intereseaza : Sa folosesc Carp Expert,Haldorado sau mamaliga
*Daca optati pentru mamaliga scrieti si o reteta (nu copy paste de pe internet ca asa am gasit si eu destule
*Daca optati Carp Expert sau Haldorado scrieti si care dintre ele (Ex.Haldorado Crap Galben,Carp expert Black xxx),motivati dece.
ProoFf
junior member

Mesajde Albert » 27 Sep 2011 11:39

Foloseste mamaliga(orice reteta copy/paste de pe internet e fooooarte buna) amestecata cu un pic de Haldorado Crap Galben,Carp expert Black xxx si tot ce-ti mai trece prin cap. De ce? Pentru ca asa inveti.Ai un pic de initiativa, foloseste-ti capul nu mai intreba tot felul de copilarii pe forum.Ti-am mai zis, ai aici material de citit, asimilat si adaptat cat sa experimentezi ani de zile.
P.S. SCOATE VARTEJUL DIN CAPATUL MONTURII!!!! Sau pune o poza cu montura actualizata.
Albert
senior member

Mesajde ProoFf » 27 Sep 2011 13:19

e scos nu iti face griji
ProoFf
junior member

Înapoi la Nade si momeli