nada pentru MV2

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde peste_mare » 02 Sep 2012 18:03

salut_zilele trecute am fost pe moara vlasiei 2,dezamagire totala,0 capturi,in stinga shi in dreapta se scoteau pesti intro veselie,eu dau vina pe nada si boilesuri,cred ca nu am luat ce trebuie,in urma cu 2 ani mergeau astea,vreau sa fac una de 24 de ore,un sfat de nada,boiles,peleti.probabil o sa pescuesc la plantat.va multumesc
peste_mare
new member

Mesajde peste_mare » 03 Sep 2012 20:10

[quote="peste_mare"]salut_zilele trecute am fost pe moara vlasiei 2,dezamagire totala,0 capturi,in stinga shi in dreapta se scoteau pesti intro veselie,eu dau vina pe nada si boilesuri,cred ca nu am luat ce trebuie,in urma cu 2 ani mergeau astea,vreau sa fac una de 24 de ore,un sfat de nada,boiles,peleti.probabil o sa pescuesc la plantat.va multumesc[/quote]ma gindeam sa folosesc boilesuri premium de la carping club,da ce merge mai bine in perioada asta?sweet sau meat, dar nu stiu sa fac nada:)....ce sa pun in ea? ma gindesc sa fac nada tot cu produse carping club.
peste_mare
new member

Înapoi la Nade si momeli