Trigga

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Trigga

Mesaj de patabum » 14 Iun 2005 07:51

1. Cum se foloseste mixul (ingrediente suplimentare, timp de fierbere, pastrare-congealat sau deshidratat, timpul de activare)?

2. Boilies ready-made: cu ce se activeaza, care este timpul necesar pentru activare, cum se pastreaza dupa ce a fost deschisa punga?

3. Idem Trigga Ice.

Multumesc anticipat!

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Re: Trigga

Mesaj de monicapop » 15 Iun 2005 11:00

patabum scrie:1. Cum se foloseste mixul (ingrediente suplimentare, timp de fierbere, pastrare-congealat sau deshidratat, timpul de activare)?

2. Boilies ready-made: cu ce se activeaza, care este timpul necesar pentru activare, cum se pastreaza dupa ce a fost deschisa punga?

3. Idem Trigga Ice.

Multumesc anticipat!
Daca dai o privire mai atenta in forum ai sa gasesti raspunsurile la toate intrebarile .. de mai sus
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 15 Iun 2005 11:44

Draga Monica,

Multumesc frumos pentru sfat :wink: Dau o privire atenta pe forum de prin 2002 ca cititor si de prin toamna lui 2003 ca utilizator inregistrat :lol:

Nu-mi amintesc sa fi citit nimic in particular despre Trigga si Trigga Ice, doar varii generalitati despre HNV si boilies-urile active, dar avand in vedere cele 2 calitati ce la am din nascare (retin greu si uit repede :shock: ), fac apel la amabilitatea ce te caracterizeaza rugandu-te sa-mi faci cateva shortcut-uri catre subiectele unde intrebarile mele au primit raspuns :|

Multumindu-ti anticipat pentru bunavointa, iti doresc o zi buna in continuare!

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 15 Iun 2005 11:49

patabum scrie:


Nu-mi amintesc sa fi citit nimic in particular despre Trigga si Trigga Ice,!
Un coleg de al meu, a fost pescr de test la Nutra si ce mia povestit de Trigga si Ice, nu-mi vine sa cred.
Folosestel si incearcal, daca esti multumit, plateste in continuare Banii(care nu sunt putini)
PS: Alte comentarii nu dau nici prin MP

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 15 Iun 2005 11:53

@carprom:

Bre, pai asta-i problema, ca nu vreau sa dau banii doar ca sa intru in clubul select al celor ce dau cu Trigga! Mai intai vreau sa inteleg ce si cum, dupa aia vad daca merita sa investesc in satisfacerea unei curiozitati, nu de alta, dar a venit vara, s-au incalzit apele :lol:

Ergo, ca sa le folosesc, tre sa stiu cum, de-aia intreb...

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 15 Iun 2005 11:58

carprom scrie: PS: Alte comentarii nu dau nici prin MP
De ce Carprom, ca eu uite mi-am luat o galeata de 5 kg sa vad efectul devastator pe balta? Hai spune, ce-ti veni?

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 15 Iun 2005 12:00

si ai vazut efectul ?
><)))°>-------- Dani

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 15 Iun 2005 12:04

Daniel Hentiu scrie:si ai vazut efectul ?
Exact, intii incearca si spunene. De ce nu mai comentez? Peste tot unde a lucrat Max Nollert sa vindut marfa bine, fiinca facea reclama dar.... Eu mi-am fript odata gura, si a doua oara nu mai vreau.

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 15 Iun 2005 12:11

mirceaef scrie:...ca eu uite mi-am luat o galeata de 5 kg sa vad efectul devastator pe balta? ...
Bine bre, si nu faci sharing :lol: :lol: :lol:

mirceaef
veteran
Mesaje: 565
Membru din: 20 Dec 2004 10:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef » 15 Iun 2005 13:00

Patabum, mai intai bine ai revenit pe forum, chiar ma intrebam ce s-a intamplat cu tine ... :lol:

Pe urma, am zis ca am luat o galeata, nu ca am folosit-o inca. De fapt am glumit ca sa-l fac pe Carprom sa ne spuna mai multe dar uite ca nu vrea.

Am un bun prieten care a folosit atat Trigga cat si Ice la modul "extensive". L-am sunat sa-mi dea mai multe detalii despre cum isi face mixul si ce super-rezultate a avut dar era omul la masa cu dumicatul in gura, o sa-l sun mai incolo si-ti comunic ce parere are.

Scrie răspuns