Produse BIG xxx

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Produse BIG xxx

Mesaj de caaron » 22 Iun 2005 20:27

Ne-au sosit la magazin produsele Big xxx. Sunt produse originare in mare parte din Anglia, in special de la firma Haith's, binecunoscuta pt birdfoodurile sale.

Cei care cunosc Robin Red-ul celor de la Nutrabaits, vor observa ca este acelasi produs, numai ca la un pret fara concurenta: 600.000 / kg !! De asemenea , am adus celebrele Red Factor si Nectar blend (mancare de pasari din biscuiti, miere , ou si seminte ), nelipsite din orice mix de pe piata. Sunt esentiale pt cei care vor un mix home made de calitate, dar isi pot gasi utilizare si pt cei care vor sa obtina o granulatie mai mare a mixurilor de cumparat. Pretul de 260.000 / kg il face sa fie o concurenta chiar si pt simplele seminte cumparate din piata!

Faina de peste, este una dintre cele mai bune existente pe piata in Europa in acest moment (singura PREDIGERATA de la noi, cu o digerabilitate aproape de 100 %), este un amestec de capelin si peste alb,originara din Norvegia a carei calitate este garantata de certificatul ISO 9000. Ambele fainuri se remarca prin calitati specifice deosebite, combinate formeaza superlativul calitatii! Pretul de 160.000 / kg ar face orice Plafar sa isi faca probleme privind concurenta!!!

Aromele pe baza de uleiuri , alcool etilic si esteri acopera toata gama de solventi necesari pe parcursul unui sezon de pescuit. Pe langa deja clasicele Monster crab, Squid & octopus, strawberry si pineapple mai exista si cateva arome care s-au dovedit a fi adevarate succese afara. Eu nu mentionez decat aroma de drojdie, care a adus anul acesta 2 recorduri , pe 2 balti diferite: Tancabesti -22 kg si Hobaia -17,6 kg ! Doua balti in care pestele mare stie sa faca diferenta intre bun si excelent!
Toate aromele de la Big xxx sunt ambalate in recipiente din sticla, ceea ce demonstreaza grija producatorului pt calitatea ce va ajunge in mana clientului! pretul de 280.000 /sticla nu mai are nevoie de alte comentarii.

Mixurile Big xxx, se remarca prin cele 2 mixuri pe care le avem si noi in magazin: Red xxx mix (baza de faina de peste si robin red) si Yellow Birdfood ( un birdfood bine echilibrat ca raport de proteina vegetala, glucide si proteine lactice) . Ambele mixuri se comporta excelent la rulare!

Pt cei care doresc mai multe informatii despre produsele Big xxx, pot vizita siteul Big xxx la adresa www.big-xxx.it. Cei care doresc sa cumpere aceste produse , pot venii la magazinul Big xxx , situat in intersectia Razoare, vis a vis de restaurantul Golden Blitz, in statia de tramvai de pe fostul Trafic Greu. Pt informatii puteti suna la tel 0722824747 -Marian (caaron) sau 0723536993 - Musaro Adriano.

Cei care au fost sau vor ajunge la magazinul nostru, au remarcat preturile mici , la nivel occidental . Calitatea produselor (Big xxx, Solar, Korda, Fox, Pelzer, Chubb, Delkim, Century,Kryston, Cobra etc) este in sfarsit pe piata la preturi accesibile oricarui pescar de crap!

Avatar utilizator
Daniel Costache
veteran
Mesaje: 857
Membru din: 14 Mai 2004 21:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Daniel Costache » 22 Iun 2005 23:24

Spor la treaba!!!!!

Mariane da-i o bere lui Iliuta pentru spatiul de reclama :lol:
Salutari din Miami

Avatar utilizator
roger
member
Mesaje: 178
Membru din: 04 Iun 2004 12:35
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de roger » 23 Iun 2005 10:57

Mariane eu stiu ca Chubb a dat faliment.
Mai precis a fost cumparata de o alta companie si nu se stie daca isi va pastra profilul.

Aveti asa ceva de la ei : COOLSTYLE FOOD BAG si/sau CHUB STOVE BAG ?

Andrei Tianu
member
Mesaje: 223
Membru din: 16 Mar 2004 15:34
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Andrei Tianu » 23 Iun 2005 14:34

Eu te-as vizita sa te cunosc macar ca esti in drumul meu dar unde pacatele mele lasam masina in zona aia :-? ?

Avatar utilizator
patabum
senior member
Mesaje: 441
Membru din: 22 Sep 2003 17:55

Mesaj de patabum » 23 Iun 2005 16:21

Andrei Tianu scrie:Eu te-as vizita sa te cunosc macar ca esti in drumul meu dar unde pacatele mele lasam masina in zona aia :-? ?
Hai bre, ca ai loc garla sa-ti lasi masina, ori pe trotal, ori pe la vulcanizare (din directia de unde vii tu, pe dreapta inainte de intersectie sau imediat dupa...)

Sa fii iubit!

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 23 Iun 2005 19:41

Si cei din alte localitati :shock:

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 23 Iun 2005 20:20

Roger, nu stiu sa fi dat faliment. Nu stiu daca avem ce vrei tu, dar da un ochi si ai sa te lamuresti singur daca e sau nu.
Tudor, nu inteleg, ce vrei sa zici cu cei din alte localitati?

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 23 Iun 2005 20:31

Vreau sa zic ca si noi vrem sa cumparam dar ....cum :?:

caaron
veteran
Mesaje: 813
Membru din: 20 Mai 2004 17:45

Mesaj de caaron » 23 Iun 2005 20:46

Prin posta. Preturile de la magazin sunt aceleasi cu cele de pe catalogul online al Big xxx. catalogul il gasesti la adresa www.big-xxx.it.

Avatar utilizator
florin plesu
member
Mesaje: 203
Membru din: 14 Mar 2005 23:07
Localitate: londra
Contact:

Mesaj de florin plesu » 23 Iun 2005 22:39

asha e! CHUB a fost cumparata de GREYS shi nu pt ca era falimentara ci pt ca chub sta bine la capitolul proiectare ( vezi scaune shi paturi , unele din cele mai bune...mai precis gama snooper)! greys @ hardy of alnwich firma destul de bogata dar cu experienta vasta doar in constructia de lansete a facut o achizitie super profitabila zic eu avand in vedere ca produsele chub sunt de calitate la preturi decente!

Scrie răspuns