boiliesuri carp spirit

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

boiliesuri carp spirit

Mesaj de remus_cta » 07 Mar 2008 23:29

boiliesurile carp spirit.stie cineva cat de bune/proaste sunt ?ce aroma da randamentu maxim.sunt curios pentru ca multi au zis ca sunt bune si as vrea sa stiu si io ce calitate au?

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 09 Mar 2008 16:00

chiar nimeni nu stie? :shock: .ce naiba sunt 120 de vizualizari si niciun raspuns :evil: :evil:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 09 Mar 2008 17:05

sunt excelente...in vitrina la gipo :lol:
chiar ai pus botu' la ce scrie in ALP de ele? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Re: .

Mesaj de Vali Vesa » 09 Mar 2008 17:14

CristianSurdu scrie:sunt excelente...in vitrina la gipo :lol:
chiar ai pus botu' la ce scrie in ALP de ele? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cristi,

Tu le-ai folosit?
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Re: .

Mesaj de mikecarp » 09 Mar 2008 17:54

Vali Vesa scrie:
CristianSurdu scrie:sunt excelente...in vitrina la gipo :lol:
chiar ai pus botu' la ce scrie in ALP de ele? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cristi,

Tu le-ai folosit?
sunt sigur ca nu le-a folosit, dar daca nu sunt de la vreo superfirma cu siguranta sunt naspa, nu? :roll:
din cate am auzit Tata Nitu a castigat ceva concursuri anul trecut cu ele, deci nu cred ca reclama e doar reclama.
fara suparare Cristi, dar daca nu sti nimic despre ele mai bine lasi pe cineva care a dat cu ele si poate da o parere pertinenta.
fir intins!
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: .

Mesaj de mosharu » 09 Mar 2008 18:29

Vali Vesa scrie:
CristianSurdu scrie:sunt excelente...in vitrina la gipo :lol:
chiar ai pus botu' la ce scrie in ALP de ele? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cristi,

Tu le-ai folosit?
@Vali, chiar ieri am trecut pe la Gipo....si printre "altele" m-am uitat la bilele de la carp spirit ( cumparase un nene o punga si o desfacuse ...)
ce pot sa-ti zic? aceleasi ready-made purtatoare de aroma....
dar astea au si o textura a mixului naspa, parca sunt facute din plastic. :roll:
Acum si eu va zic "no offence pls";dar chiar NU cred ca Tata Nitu a folosit ( la un concurs important ) bilele astea. Si chiar nu-i vad eu pe baietii de la Ploiesti ( sa nu dau nume ) folosindu-le la vreun concurs.....chiar daca au cine stie ce contract cu Gipo. Dar....stiti voi...reclama-sufletul comertului.
Parere personala: mie unu nu mi-au placut ........

Avatar utilizator
Sionut
senior member
Mesaje: 450
Membru din: 23 Apr 2003 12:58
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: .

Mesaj de Sionut » 09 Mar 2008 19:31

CristianSurdu scrie:
Vali Vesa scrie:
CristianSurdu scrie:sunt excelente...in vitrina la gipo :lol:
chiar ai pus botu' la ce scrie in ALP de ele? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cristi,

Tu le-ai folosit?
@Vali, chiar ieri am trecut pe la Gipo....si printre "altele" m-am uitat la bilele de la carp spirit ( cumparase un nene o punga si o desfacuse ...)
ce pot sa-ti zic? aceleasi ready-made purtatoare de aroma....
dar astea au si o textura a mixului naspa, parca sunt facute din plastic. :roll:
Acum si eu va zic "no offence pls";dar chiar NU cred ca Tata Nitu a folosit ( la un concurs important ) bilele astea. Si chiar nu-i vad eu pe baietii de la Ploiesti ( sa nu dau nume ) folosindu-le la vreun concurs.....chiar daca au cine stie ce contract cu Gipo. Dar....stiti voi...reclama-sufletul comertului.
Parere personala: mie unu nu mi-au placut ........

Si eu am citit ca s-ar fi castigat un concurs cu ele.Sincer, nu cred ca exista un asemenea ready-made pe piata, mai ales ca concursul a fost la Tancabesti, o balta cu crapi foarte educati.Poate ca in ultimile ore, cand deja erau castigatori oe fi bagat si ei un pic sa faca reclama, asta pot crede.
Asociatia Pescar Sportiv -APS
http://www.pescar-sportiv.ro/

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Re: .

Mesaj de Vali Vesa » 10 Mar 2008 00:36

CristianSurdu scrie:...NU cred ca Tata Nitu a folosit ( la un concurs important ) bilele astea. Si chiar nu-i vad eu pe baietii de la Ploiesti ( sa nu dau nume ) folosindu-le la vreun concurs...
Cristi, fara suparare, problema nu e ce crezi tu despre Tata Nitu sau despre "baietii din Ploiesti". Cineva a pus o intrebare. Daca nu le-ai folosit, cum poti sa tragi niste concluzii ??? Zi mai bine "nu stiu" sau daca nu, taci. Ca de folosit sigur nu le-ai folosit, de data ce deabia ieri ai facut cunostinta cu ele si asta la magazin, nu pe balta.
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 10 Mar 2008 20:15

nea vali da dumneavoastra ce parere aveti de ele sincer?cristi multumesc pentru opinie dar oricum sti cum se invata ,facand multe greseli si luand multi pumni in fata deci si io e clar ca trebuie sa gresesc sa dau multi bani pe tampenii da asa e in pescuit :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 10 Mar 2008 20:23

@Remus,

Pai ce sa-ti spun eu daca nu le-am folosit?
Si degeaba ii intrebi pe "baietii din Ploiesti". Ce pot sa spuna ei? Ca sunt bune. Si eu as spune la fel in locul lor.
Cel mai bine faci tu un test. Iei una/doua pungi de Carp spirit si dai cu ele pe 2 lansete. Si pe celelalte 2 dai cu bile cu care stii sigur ca ai avut rezultate. Si vezi singur care e diferenta.
Corect?
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Scrie răspuns