Ace Lobworm Liquid Extract -SBS

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
mihai78
new member
Mesaje: 16
Membru din: 22 Noi 2007 13:45
Localitate: RM VALCEA

Ace Lobworm Liquid Extract -SBS

Mesaj de mihai78 » 14 Apr 2008 21:41

Ce parere aveti de acest extract? Se merita achizitionarea lui pt pescuitul pestilor pasnici: crap, caras, platica....? Multumesc anticipat pt raspunsuri!

mihai78
new member
Mesaje: 16
Membru din: 22 Noi 2007 13:45
Localitate: RM VALCEA

Mesaj de mihai78 » 11 Iun 2008 07:59

Se pare ca nu il foloseste nimeni! E clar :cry:

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 11 Iun 2008 20:48

Este un lichid care contine extract de rame ;-) si este indicat la prepararea nadei de apel(seminte, nitromethod etc).
Eu nu-l folosesc, dar ti-am dat detalii despre el deoarece noi il aducem in Romania....
Deci nu pot sa ma pronunt cat este de eficient(dar te asigur ca se vinde destul de bine !)

mihai78
new member
Mesaje: 16
Membru din: 22 Noi 2007 13:45
Localitate: RM VALCEA

Mesaj de mihai78 » 05 Iul 2008 21:07

Multumesc Vladut pt raspuns, stiam despre acest produs cate ceva citind un articol publicat pe site-ul celor de la SBS, dar nu stiu cat de eficace este la noi si de aceea imi trebuiau niste pareri. Nu pescuiesc pe balti private si in consecinta cum pe ape naturale sunt destui, bibani soare sau ghiborti, ...etc pe care nu ti doresti la carlig eram curios cum se comporta pe astfel de ape.
Multumesc oricum pt bunavointa.

Scrie răspuns