ULTRA BAIT

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 13 Iul 2004 10:44

Testul a fost simplu si a constat din prepararea boilesurilor Ultrabait - la 3 kg de boiles ( cutia mare ) - 4 fiole Ultrabait lasate la aditivat 24-36 ore . Nada a fost Ultrabait - Crap si la 1 kg de nada am pus 2 fiole de Ultrabait . Am pescuit pe o singura zona - cu o lanseta - si am nadit exclusiv cu boilesuri si nada Ultrabait . La celelate 3 lansete am pescuit normal - ca pentru concurs . Nu am facut teste de concentratii - ar fi si stupid sa faci asa ceva intr-un concurs .

Marian
junior member
Mesaje: 45
Membru din: 05 Feb 2003 13:42
Localitate: Constanta

ULTRA BAIT

Mesaj de Marian » 13 Iul 2004 10:59

Pai asa zi Val: ai pescuit pur si simplu .
In prealabil ai facut totusi un "test simplu " dupa cum zici : si anume daca poti sa faci boilies si nada cu ULTRABAIT !
Poate pe viitor vei avea dorinta ( ca posibilitati ai ) sa faci un test adevarat despre care sa vorbesti. Altfel, uite, a asteptat Daniel sa-l lamuresti cumva ( si eu, nu-i vorba ) si cu ce s-a ales ?

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 13 Iul 2004 12:13

Acum ce faci frate ? Ma certi ca nu am testat niste boilesuri cum te gindeai tu ? Pune mana si fa-ti testele pe care crezi ca le vrei ! Eu am vrut numai sa vad daca Boilesurile de la Ultrabait ( si nu facute cu Ultrabait !! - atentie ele se cumpara ca atare si nu sunt facute de mine ) pot da rezultate pe o balta in plin concurs la concurenta cu alte zeci de feluri de boilesuri . Raspunsul a fost afirmativ . Am descris si cum am folosit fiolele cu Ultrabait - ce mai vrei ?!

Scrie răspuns